Dukra paliko 80-metį savo tėvą įlaipinusi į lėktuvą su bilietu tik į vieną pusę, nes nenorėjo juo rūpintis

Žmonės

Alzheimerio liga serga milijonai žmonių, ir už juos tampa atsakingi jų artimieji. Viena moteris negailestingai išsprendė pagyvenusio tėvo priežiūros problemą.

Daugelis žmonių tikisi ir viliasi, kad jų vaikai jais pasirūpins, kai jie sulauks senatvės ir kai jiems reikės ypatingos pagalbos. Tai ypač aktualu, kai jie suserga Alzheimerio liga – progresuojančia liga, dėl kurios ilgainiui prarandama žmogaus atmintis. Galbūt Jerry Ellingsenas to norėjo, kai buvo jaunesnis, bet, deja, jis niekada to nepatyrė.

Jerry yra 80 metų ir iki šiol juo rūpinosi sūnėnas ir brolis. Kai jo būklė pablogėjo ir jie nebegalėjo juo toliau rūpintis, išsiuntė jį namo pas dukrą.

Deja, jo dukra nebuvo suinteresuota juo rūpintis. Ji nusprendė išsiųsti jį į Denverį, kur juo turėtų pasirūpinti jo buvusi žmona. Prieš atvykstant Jerry, dukra nusiuntė Jerry žmonai SMS žinutę, kurioje paaiškino, kad turi juo atsikratyti ir kad juo tikrai nesirūpins.

Kai Jerry su šunimi atvyko į Denverio tarptautinį oro uostą, jo niekas neatvyko pasiimti. Dar daugiau, dėl savo būklės Jerry nesuprato, kur jis yra. Jis nežinojo, ką daryti ir į ką kreiptis, todėl klaidžiojo, kol galiausiai kažkas jį pastebėjo ir pranešė policijai. Policijos pareigūnai teigė, kad Jerry negalėjo nurodyti savo šeimos narių vardų, gyvenamosios vietos ar kitų duomenų, leidžiančių nustatyti jo tapatybę.

Po išsamių tyrimų policija išsiaiškino Jerry tapatybę. Jie susisiekė su jo dukra ir buvusia žmona, tačiau niekas nenorėjo jo priimti namo ir suteikti jam reikalingą priežiūrą. Todėl Jerry neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik vykti į vietinę ligoninę. Tokiais atvejais ligoninės iš tiesų privalo pasirūpinti tokiais žmonėmis.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!