Dvyniai laukia išsiskyrimo, o Žuvys gali likti be pinigų: savaitgalio horoskopas

Dvyniai laukia išsiskyrimo, o Žuvys gali likti be pinigų: savaitgalio horoskopas Horoskopai
Horoskopas visiems savaitgalio zodiako ženklams

Savaitgalį, spalio 17 ir 18 d., Kai kurių zodiako ženklų atstovams nebus pačių maloniausių įvykių skirtingose ​​vietovėse, kažkas net turės paprašyti pinigų kreditais. Ko tikėtis iš artimiausių dienų, horoskopą skaitykite iš prochepetsk.ru.

Avinas

Jei atsitiktų dirbti šį savaitgalį, pasiruoškite konfliktams su viršininku. Nestovėkite už savo kolegas, jie gali savimi pasirūpinti. Priešingu atveju šios dvi dienos prabėgs ramiai, be nerimo, bet taip greitai, kad vargu ar turėsite laiko pailsėti.

veršelis

Pagaliau galėsite susikoncentruoti į tai, kas jums patinka. Naminiai gyvūnai padės valyti ir plauti, o tai reiškia, kad turėsite laiko pailsėti. Geras laikas planuoti bendras keliones su draugais ar atostogas su šeima.

Dvyniai

Dėl tam tikrų smulkmenų susidursite su nedideliais sunkumais santykiuose su savo svarbiausiu asmeniu. Nesusipratimas ir nenoras rasti bendrą kalbą gali sukelti rimtą skandalą ir net išsiskyrimą. Geriau praleiskite savaitgalį gamtoje, kad nuramintumėte nervus.

Vėžys

Dabar viskas jūsų rankose, o kol kiti atsipalaiduoja, turėtumėte perimti iniciatyvą į savo rankas ir atkakliai siekti savo tikslo. Turėtumėte būti atsargūs dėl savo norų, jie turi galimybę išsipildyti. Aiškiai pasakykite savo žinią visatai.

Liūtas

Vargu ar turėsite kokių nors pasaulinių įvykių, viskas vyks pagal planus. Jei jums reikalinga parama ar pagalba iš išorės, susisiekite tik su tikrai artimais žmonėmis. Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą.

Mergelė

Dabar geriausias variantas yra apsikrauti daugybe dalykų, todėl jums tai atrodys lengviau. Geriau laikyti emocijas ir išgyvenimus su savimi arba dalytis tik su šeima. Atsargiai elkitės su pinigais – galite daug prarasti.

Svarstyklės

Gali būti tam tikrų verslo ar ne tokių pasiūlymų iš žmonių, kurių jūs gerai nepažįstate. Jūs neturėtumėte pasitikėti pirmaisiais atvykėliais, todėl geriau atsisakyti, net jei jie jums žada daug pinigų. Dabar pats laikas išsakyti sukauptas nuoskaudas ir išlaisvinti protą.

Skorpionas

Šiuo laikotarpiu neturėtumėte rodyti jokių aktyvių veiksmų, geriau daugiau laiko skirti pasyviam poilsiui. Tačiau vakarais verta priimti draugų kvietimus, nes yra galimybė rasti ką nors, kas galėtų įnešti ryškių įspūdžių į jūsų gyvenimą.

Šaulys

Turite pasirinkti vieną dalyką: atlikti kūrybinį darbą arba sunaikinti tai, ką taip ilgai kūrėte. Žvaigždės tiksliai nepaaiškina to prasmės, bet greičiausiai jūs pats suprasite. Šiuo laikotarpiu viskas, kas susiję su meilės santykiais, bus sėkminga.

Ožiaragis

Šeštadienis bus kupinas pagundų, todėl turite aiškiai suprasti, ko norite, kad laiku pasakytumėte „sustoti“. Jūsų laukia svarbus pasirinkimas, po kurio bus aišku, ar išlaikysite testą. Sekmadienį galite atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.

Vandenis

Net atkakliausi ženklo atstovai negalės susitvarkyti su savo emocijomis, o tai sukels kivirčus, konfliktus ir ginčus su artimaisiais. Nenorėsite nieko klausytis ir vargu ar tai bus objektyvu. Jums gali pasisekti tik tai, kas jus tikrai domina.

Žuvys

Finansine prasme nepaprastai nelaimingas laikotarpis: arba liksite be pinigų ir turėsite juos skolintis, arba suprasite, kad pinigų liko labai nedaug ir jums reikės sugriežtinti biudžetą. Bet jūs galite išspręsti ilgalaikį santykių konfliktą.

Reklama