Emmanuelio Macrono ir jo žmonos meilė užsimezgė mokyklos suole: kai jai buvo 40 o jam 15

Be kategorijos

Prancūzijai vėl perrinkus Emmanuelį Macroną į prezidentus, vis daugiau žmonių domisi, kas slypi jo asmeniniame gyvenime. Dažna diskusijų tema būna ir pirmoji Prancūzijos ponia, prezidento žmona Brigitte Macron.

Pasirodo, kad pirmoji Prancūzijos ponia yra 24 metais vyresnė už savo vyrą, su kuriuo susipažino būdama vidurinės mokyklos mokytoja. Jos mergautinė pavardė yra Brigitte Marie-Claude Trogneux ir ji yra kilusi iš Amjeno, kuriame gimė 1953 m. balandžio 13 d. Moteriai neseniai sukako 69 metai. Ji dar kartais vadinama „Bibi“ ir nuo 2007 m. ji yra ištekėjusi už Emmanuelio Macrono, rašo as.com.

Tai ne pirmoji jos santuoka – anksčiau ji buvo ištekėjusi už bankininko André-Louis Auzière (1974–2006). Prancūzijos pirmoji ponia turi tris vaikus – visus iš ankstesnės santuokos. Teigiama, kad jų santykiai su patėviu Emmanueliu yra išskirtiniai, o septyni moters anūkai Macroną laiko savo seneliu.

Emmanuelio mokytoja

Brigitte Macron buvo vidurinės mokyklos mokytoja ir iki 2015 m. dėstė literatūrą Paryžiaus Saint-Louis-de-Gonzague licėjuje, elitinėje Prancūzijos mokykloje. Tačiau prieš baigdama savo darbą Brigitte ji dirbo Lycée la Providence Amjene. Čia ji sutiko Emmanuelį Macroną, su kuriuo, kaip manoma, ji palaikė intymius santykius, kai jis buvo jos nepilnametis mokinys.

Daugelį metų buvo ginčijamasi dėl jos seksualumo, nes buvo sakoma, kad ji yra transseksuali moteris. Tačiau 2021 metais šis gandas buvo paneigtas.

Žurnalistės Anne Fulda 2017 metais išleista knyga, tuo metu publikuota „The Independent“, nušvietė poros santykius iš kitos pusės. Knygoje teigiama, kad jie pirmą kartą susitiko, kai jam buvo vos 15 metų. Oficialiai jie pora tapo kai Emmanueliui suėjo 18 metų.

Knygoje buvo rašoma, kad dar nesulaukęs 17 metų E. Macronas susitikinėjo su savo vis dar ištekėjusia mokytoja. Jo tėvai buvo prieš šiuos santykius. E. Macrono tėvai tikėjo, kad jų sūnus susitikinėja su Brigitte dukra Laurence, kol paaiškėjo tiesa. Jie sukrovė jo daiktus ir jį išsiuntė į elitinį Henri-IV licėjų Paryžiuje.

Macrono motina Francoise Nogues-Macron pasakė žurnalistei: „Tiesiog negalėjome patikėti. Aišku, kai Emmanuelis susitikinėjo su Brigitte, negalėjome tiesiog pasakyti: „Tai puiku“.

Jo tėvas Jeanas-Michelis Macronas pridūrė, kad pirmą kartą tai sužinojęs „vos nepatyrė infarkto“.

Pranešama, kad Brigitte, kuri dėstė teatrą kaip antrąjį dalyką, suartėjo su savo dabartiniu vyru, kai jiedu kartu rašė pjesę. Anot „The Independent“, moteris vienai draugei yra sakiusi: „Žinai, tą dieną, kai kartu rašėme pjesę, pajutau, kad dirbu su Mocartu. Rašymas tapo dingstimi. Jaučiau, kad mes visada vienas kitą pažinojome“.

Jausmai buvo abipusiai. 2016 metais Brigitte žurnalui „Paris Match“ sakė, kad E. Macronas pažadėjo vieną dieną sugrįžti ir ją vesti.

Macronas seniau sakė žurnalistams, kad turėjo kovoti su savo tėvais, kad gyventų taip, kaip nori. Jis sakė: „Turėjau kovoti, kad gyvenčiau tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą taip, kaip noriu. Tai nebuvo lengva kova, nes tai neatitiko mano tėvų nustatytų normų.“

Brigitte prabilo apie amžiaus skirtumą 2017 m. interviu prancūzų žurnalui Elle. Ji sakė: „Gyvenime pasitaiko momentų, kai reikia priimti gyvybiškai svarbius sprendimus. O man taip ir buvo. Taigi, tai, kas buvo pasakyta per 20 metų, yra nereikšminga. Žinoma, pusryčiaujame kartu – aš su savo raukšlėmis, jis su savo jaunyste – bet taip yra“.

Ji pridūrė: „Jei jo nepasirinkčiau, būčiau praradusi savo gyvenimą.“

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!