Gabrielius Landsbergis skundžiasi, kad yra patekęs į prorusiškų komentatorių pinkles.

Naujienos

URM ministras G. Landsbergis socialiniuose tinkluose skundėsi, patekęs į prorusišku komentatoriumi vadinamo E. Vaitkaus pinkles. Ministro teigimu prof. Eduardas Vaitkus užsirašė į priėmimą ir neteisėtai įrašė jų pokalbį. Ministro buvo teirautasi apie CŽV kalėjimų skandalą Lietuvoje.

„Vienas ant šeimų maršo bangos iškilęs veikėjas užsirašė į gyventojų priėmimą Vyriausybėje, panorėjęs pasikalbėti su manimi. Nepriimti negaliu, nes toks reglamentas. Gyvai ateiti negalėjo, tad priimtas buvo nuotoliniu būdu.

Šiomis dienomis poną domina nebe homoseksualumas ar skiepai, bet sena istorija apie menamus CŽA kalėjimus Lietuvoje. Per penkias minutes ponas išdėstė minčių apie mūsų strateginius partnerius ir jais susvyravusį jo pasitikėjimą. Dar paaiškėjo, kad gebėjo nepranešęs ir nusifilmuoti savo pakalbėjimą.

Įdomus metas išties, kada prisimintas šis klausimas. Ne tai, kad karas už sienos. Ne tai, kad pasitikėjimas partneriais nėra buvęs svarbesnis.

Iki karo tokius dar laikėm juokdariais, dabar – nerasčiau geresnio apibūdinimo – rusiškais kariniais laivais“, – sakė ministras.

Šaltinis: laikmetis.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!