Galingojo drakono metai – visas kinų horoskopas visiems ženklams 2024 metams

Naujienos

Juodasis vandens triušis tampa praeitimi ir į mūsų duris pasibeldžia įspūdingiausias kinų horoskopo atstovas Drakonas.

2024-ieji praeis po Žaliojo medžio drakono ženklu. Drakonas kinams yra šventa būtybė, galios ir imperatoriaus simbolis. O naujaisiais metais galime tikėtis vadovų pasikeitimo daugelyje šalių, į valdžią atėjimo naujų, stiprių ir galingų lyderių.

Tai taip pat vienintelis mitologinis Kinijos zodiako gyvūnas, todėl siejamas su mistika. O Drakono metais kyla susidomėjimas mistinėmis ir okultinėmis žiniomis, atsiranda naujų atradimų šioje srityje. Nepaisant siaubingos išvaizdos, drakonas nekelia grėsmės, bet atstovauja dangaus ir žemės, žmogaus ir dieviškojo, materialaus ir dvasinio, vyro ir moters harmonijai.

Todėl 2024-ieji idealūs norint subalansuoti ir harmonizuoti tiek savo vidinę būseną, tiek įvairias gyvenimo sritis. Pavyzdžiui, Drakonas padės išsisukti iš konfliktų su priešinga lytimi, rasti pusiausvyrą tarp darbo ir šeimos, nustoti koncentruotis į pinigus ar atvirkščiai, ims su jais elgtis pagarbiai ir juos vertinti (priklausomai nuo dabartinių požiūrių).

Apskritai metai bus ryškūs ir įsimintini, nes pats drakonas yra kažko neįtikėtino ir nuostabaus personifikacija. Tuo pačiu metu Drakono ženklas reprezentuoja aktyvų, yang principą, nemėgsta monotonijos ir stabilumo. Jis trokšta galios, kitų susižavėjimo, įspūdžių ir emocijų pokyčių bei pergalių.

Todėl daugelis naujaisiais metais sukaups drąsos įgyvendinti savo drąsiausias ir beviltiškiausias svajones. Kai kurie viską atsisakys ir išvyks gyventi kur nors į pasaulio pakraštį, kai kurie rizikuos pradėti savo verslą, kiti pagaliau parodys pasauliui savo talentus ir taps tikra žvaigžde. Be to, Drakonas yra aistringas ir mėgsta žaisti su likimu. Ir, kaip taisyklė, jam nusišypso sėkmė. Taigi rizikuodami (žinoma, apgalvotai) galite pasiekti nuostabių rezultatų.

Žiurkė

Po sunkių „Kiškio žiurkei“ metų ateina daug sėkmingesni metai. Su Drakono Žiurke ant „tu“ – tai susiję yang, aktyvaus charakterio ženklai, todėl jiems lengva sutarti ir apsikeisti geriausiomis savo savybėmis.

Bull

Žaliasis medžio drakonas pažadins Jaučio užsidegimą, jausmų, ambicijų ir lyderio savybių – tai, kas, kaip taisyklė, Jaučiui yra neįprasta.

Tigras

Tigrų laukia audringi ir kupini įvykių metai. Jie panašūs į Drakoną savo ugningu temperamentu, didelėmis ambicijomis ir meile laisvei. Todėl turėtumėte tikėtis karjeros pakilimų ir nuosmukių, netikėtų kelionių ir ryškių įspūdžių.

Triušis

Triušiai turėtų pasiruošti gana sunkiems metams, kur pagrindinis leitmotyvas bus savo sienų ir interesų apsauga. Drakonas yra kaprizingas ir šiek tiek agresyvus ženklas, pretenduojantis į kitų žmonių teritorijas tiek asmeniniame, tiek verslo gyvenime.

Drakonas

Drakonai, artėja jūsų geriausia valanda – jūsų globėjo metai. Tai mistiškas laikas drąsiausių norų įgyvendinimui, sėkmės viršūnė ir sėkmės koridorius. 2024 m. gausite derlių iš visų pastangų, kurias įdėjote per pastaruosius 11 metų.

Gyvatė

Gyvatė ir Drakonas yra panašūs savo įžvalga ir vidine jėga, todėl Drakono metai prisidės prie dar didesnio šių Gyvatės savybių ugdymo. Tai padės suprasti svarbių gyvenimo įvykių priežasties ir pasekmės ryšius ir suprasti tai, kas anksčiau atrodė sudėtinga, nesuprantama ar beprasmiška.

Arklys

Po ramių ir atsipalaidavusių Triušio metų Arkliui vėl ateina užkariavimo metas. Drakonas prisidės prie arklio sėkmės bet kurioje srityje, nes jie puikiai suderinami.

Avis

Dar vieni geri Aveliams metai. Tik šį kartą daugiau apie savirealizaciją ir kūrybą, o ne santykius. Ir drakonas, ir avis yra gana meniški ženklai, tai juos vienija.

Beždžionė

Drakoną ir Beždžionę vienija susijęs kūrėjų trikampis, todėl 2024-ieji beždžionėms bus lengvi metai. Bet jei Drakonas yra gimęs lyderis, lyderis, tai Beždžionė yra įkvėpėjas ir idėjų generatorius.

Gaidys

Po dvejų sunkių metų Gaidžiams pagaliau atsiveria sėkmės ir klestėjimo koridorius, nes metalo stichija, kuriai priklauso Gaidys, dominuoja medžio stichijoje, kuriai priklauso drakonas. Tai galima interpretuoti pažodžiui: Gaidys turės galią žmonėms, aplinkybėms ir savo likimui 2024 m.

Šuo

Jei Triušio metai šunims buvo pasinėrimo į save ir tam tikro sąstingio laikotarpis, tai Drakono metai – metas aktyviai veikti. Drakonas padės pabrėžti pagrindinį dalyką, kur šuo turėtų nukreipti savo energiją.

Kiaulė

Drakonas ir Kiaulė priklauso giminingiems elementams, todėl jiems bus lengva susidraugauti. Drakonas Kiaulei pridės ryžto, energijos ir lyderio savybių, kurios padės pasiekti norimų tikslų naujaisiais metais.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!