Garsus astrologas Pavelas Globa pateikė išsamų 2021 m. Horoskopą kiekvienam zodiako ženklui

Garsus astrologas Pavelas Globa pateikė išsamų 2021 m. Horoskopą kiekvienam zodiako ženklui Horoskopai

2021 m. Bendros rekomendacijos

Į 2021 metų horoskopus galima žiūrėti įvairiai. Tačiau niekas negali paneigti fakto, kad daugelis Pavelo Globo prognozių pasirodo esančios teisingos ir naudingos sprendžiant problemas. Todėl mes susipažinsime su vieno garsiausių mūsų laikų astrologų astrologiniu spėjimu. Taigi, ką jūsų laukia Metalo Jaučio metai?

 • Metai bus ypač sėkmingi Liūtams, Ožiaragiams ir Žuvims.
 • Jautis nepamirš savo favoritų – Avino ir Jaučio.
 • Dvyniams ir Mergelei metai bus prieštaringi, kupini visokių kliūčių.
 • Tačiau Vandeniams geriau susilaikyti nuo ilgalaikio planavimo ir pasiduoti likimo valiai.

Remiantis Pavelo Globos prognoze, 2021 metai bus gana stabilūs ir ramūs, tačiau neliks netikėtų likimo vingių. Tai vaisingas laikas savęs ugdymui, taip pat skatinimui. Tie, kurie gali gerai įrodyti, bus visiškai apdovanoti metų simboliu.

13-asis ženklas – Ophiuchus turės didelę įtaką bendrai visų zodiako ženklų prognozei. Jis žada pridėti prieskonių ir vairuoti uniformą ištisus metus. Šie metai nebus katastrofa ar tokie įtempti kaip ankstesni, tačiau jie suformuos tam tikrą pagrindą būsimiems įvykiams.

Pavelo Globos sveikatos horoskopas 2021 m

„Metalo jautis“, nors ir yra nepaprastos jėgos ir atkaklumo padaras, vis dėlto negalės apdovanoti visų šiomis savybėmis. Metai sveikatos požiūriu bus įvairūs, daugiausiai nukentės psichologinė sfera. Tačiau visi gali pasveikti iki metų pabaigos, o tai negali atsidžiaugti.

 • Visų pirma Ožiaragiams, Jaučiams ir Avinams teks nerimauti dėl savo gerovės. Bet tai nereiškia, kad tapsite nepažeidžiamas. Galimos sezoninės ligos, taip pat psichologinė krizė ar depresija. Jūs tikrai turėtumėte išmokti atsipalaiduoti ir valdyti savo mintis. Šiuo klausimu meditacija ir joga ateina į pagalbą. Pradėkite nuo mažo, po kurio laiko suprasite, kad ne laiką praleidote veltui.
 • Vandens stichijos atstovai turėtų sutelkti dėmesį į regėjimo organų ir virškinimo sistemos sveikatą. Komplekse gali būti pažeisti dantys. Žvaigždės taip pat pataria susilaikyti nuo buvimo ar darbo aukštyje. Yra tam tikra rizika.
 • Mergelės 2021 m. Turėtų būti ypač atsargios su ugnimi. Yra pavojus nusideginti. Laikykitės atokiau nuo fejerverkų, laužų, net dujų degiklis gali būti pavojingas.
 • Oro stichijos atstovams metai prasidės nuo nosiaryklės problemų. Lėtinės ligos gali pablogėti. Nesistenkite nieko nustebinti, rengtis pagal orą. Šiaip jūsų aprangos ligoninėje niekas nematys.
 • Lvovui ir Streltsovui metai bus kupini streso ir nerimo. Yra didelė tikimybė susirgti nervais. Todėl nesivelkite į ginčus, nedalyvaukite kolegų ar pažįstamų skandaluose ar kaulų plovime. Būkite aukščiau visko ir atokiau nuo konfliktų. Taigi išlaikykite savo vidinę harmoniją ir apsisaugokite nuo gretutinių sutrikimų.

Pavelo Globos finansinis horoskopas 2021 m

„Metal Bull“ žada kiekvienam duoti tai, ko nusipelno 2021 m. Tie, kurie sunkiai dirba, už savo darbą gaus padorų atlygį. Ir atvirkščiai. Nemokamo mokesčio nereikia laukti, nes metų simbolis yra teisingas ir nešališkas. Tik tuo atveju, jei likimas nusprendžia tapti artimu jūsų palydovu, nuspręskite nuotykius. Visais kitais atvejais atminkite: važiuojate tyliau – tuo būsite toliau.

Kiekvieną sprendimą priimkite sąmoningai ir atsargiai. Sėkmės pasiekti sėkme tikrai neįmanoma, tačiau pakliūti į paklydusio gyvūno kanopas yra gana. Žiūrėkite į savo darbą, verslą rimtai ir ateinančiais metais pastebėsite stabilų augimą.

 

Pavelo Globos meilės horoskopas 2021 m

Asmeniniame etape nereikia laukti kažko nepaprasto. Nors apskritai metai bus itin palankūs naujų rimtų santykių užmezgimui, vestuvėms ar vaikų gimimui. Bet kokie atsakingi ir apgalvoti sprendimai vadovaujant „Metal Ox“ bus sėkmingi.

Baltasis jautis nėra romantiškas gyvūnas, todėl nelaukite datų po mėnuliu ar serenadų po langu. Net lengvabūdiški gerbėjai staiga sugalvos užmegzti rimtus santykius, jau nekalbant apie tas poras, kurios kartu yra daugiau nei metus ar dvejus.

2021 m. Bendra padėtis nebus palanki įsimylėjimams ar naivumui. Pirma, darbo pareigos ir šeima, tik paskui pasimatymai ir flirtas. Nereikėtų gaišti savo laiko trumpalaikėms intrigoms, geriau lažintis už rimtus santykius, todėl ne kiekvienas žmogus yra tinkamas partnerio vaidmeniui.

Zodiako ženklų horoskopas 2021 m. Baltojo Jaučio


Avinas

 

Ką avinams žada 2021 metų horoskopas? Vykstantiems šio ženklo atstovams „White Metal Bull“ metai bus produktyvūs. Bus įmanoma įgyvendinti net ir drąsiausias svajones. Nebijokite planuoti ateities tol, kol padėtis leis jums tai padaryti.

 • Žiemos pabaigoje santykiai tarp artimųjų ir meilužių gali paaštrėti. To priežastis bus nesutarimai dėl tolesnės bendros ateities. Ką aš galiu pasakyti, ieškoti kompromiso.
 • Pavasaris į Avino gyvenimą sugrąžins harmoniją ir ramybę. Tačiau nepamirškite dirbti, „Metal Bull“ suteikia visiems tai, ko jie nusipelno.
 • Ruduo kvies Avinus susimąstyti apie savo ateities ateitį ir karjerą. Nuspręskite, ko iš tikrųjų norite, ir eikite link tikslo.
 • Vasara jums bus labai palanki, tačiau neturėtumėte per daug atsipalaiduoti.

Jautis

 

Jaučiui 2021 metai paruošia ne lengviausią gyvenimo periodą. Po „Hooligan-Rat“ metų visi ženklo atstovai labai nori pailsėti ir papildyti savo gyvybines atsargas, tačiau ši galimybė nebus pateikta.

 • Metų pradžia bus prieštaringa. Laukia dideli nenumatyti atvejai. Pagrindiniai sunkumai bus susiję su finansų sektoriumi, tačiau darbe gali kilti konfliktų.
 • Prasidėjus pavasariui gyvenimas taps lengvesnis. Ypač pagerės asmeninis gyvenimas. Vieniši ženklo atstovai ras savo sielos draugą, o tie, kurie ilgą laiką kartu nusprendė pereiti į naują santykių lygį ir, jei ne susituokti, tada pradeda gyventi kartu.
 • Vasaros pradžia ypač pavojinga tiems, kurie turi žalingų įpročių, ypač rūkaliams. Jūs per ilgai galvojote, kad jūsų sveikata yra geležinė, bet veltui. Plaučiai privers sumokėti didelę sumą už gydymą, o kiek laiko turite praleisti eilėje pas gydytoją, priklauso tik nuo jūsų sėkmės.
 • Rudens mėnesiai bus palankūs sprendžiant darbo klausimus. Šiuo laikotarpiu galite saugiai vykti į ilgas komandiruotes ir dalyvauti derybose. Ir tie ženklo atstovai, kurie valdo savo verslą, galės išplėsti savo partnerystę.

Dvyniai

 

„Dvyniai 2021“ žada daug meilės, tyra ir nuoširdi. Nuostabu, kad mūsų pasaulyje vis dar yra žmonių, kurie myli ne ką nors, o kaip tik. Jums pasiseks sužinoti, kas yra santykiuose su tokiu žmogumi.

 • Metų pradžia bus sėkminga jūsų paties dėka. Ypač sėkmingai dirbs žemės ūkio ir paslaugų sektorių darbuotojai. Verslo derybos taip pat bus sėkmingos. Išnaudokite šį laiką maksimaliai, nes jis prasidės vasario 12 d., O ne sausio 1 d., Kaip esame įpratę.
 • Pavasaris bus įtemptas, tačiau darbai bus malonūs. Turėsime atlikti namų tobulinimą. Daug laiko užims vaikai, su kuriais teks mokytis ir vesti juos į skirtingus būrelius ar skyrius.
 • Vasarą Dvyniai susidurs su savo tingumo pasekmėmis. Atėjo laikas išvalyti senas užduotis. Visas jūsų dėmesys bus sutelktas į darbą, todėl nesitikėkite atostogauti smėlyje prie jūros. Kol visi ilsėsis, jūs sunkiai dirbsite kaip metų simbolis.
 • Ruduo bus sunkus metas, daugiausia dėl bendros savijautos ir streso sumažėjimo. Jūsų psichoemocinei būsenai taip pat gresia pavojus. Ieškokite būdų, kaip išmesti neigiamą energiją, sportas ir meditacija bus veiksmingiausi.
 • Kai tik termometras nusileis žemyn, daugelis Dvynių pasijus pagundų pavergti. Nepatenkite į provokacijas, metų simbolis išbando jūsų ištvermę ir ištvermę!

Vėžiai

2021 m. Vėžiai norės radikaliai pakeisti savo gyvenimo būdą, darbą, aplinką ir net drabužių spintą. To priežastis bus ilgalaikė depresija. Kodėl gi ne. Tai savotiškas būdas atsikratyti ir palengvinti sielos emocinę naštą.

 • Metų pradžia bus sėkminga, o asmeninio gyvenimo pokyčiai bus ypač teigiami. Neliks laiko liūdesiui ir depresijai, todėl nesijaudinkite dėl nuobodžios ir monotoniškos žiemos. Bent jau nuo vasario 12 dienos gyvenimas pateks į naują kanalą.
 • Pavasario pabaiga džiugins visus Vėžius spręsdama meilės fronto problemas. Kažkas net nusprendžia tuoktis, tačiau didelė tikimybė, kad priežastys bus daugiau nei savanaudiškos.
 • Vasara jus džiugins šiluma, tačiau negalėsite atsipalaiduoti prie upės ar jūros. Būsite užsiėmę santykių su artimaisiais ir kolegomis tvarkymu. Ar jums tikrai to reikia, praleisti gražias dienas grumtynių metu?
 • Atėjus šaltam orui gyvenimas reikalaus Vėžių priimti rimtus sprendimus ir apgalvotus veiksmus. Ne visas jūsų pastangas vainikuos sėkmė, tačiau jei parodysite pakankamai atkaklumo ir nepamiršite pavaldumo, viskas pavyks.
 • Gruodžio pabaiga ir sausio pradžia rimtai pakenks jūsų finansinei padėčiai. Daugelis išlaidų jums nebus prieinamos. Racionaliai įvertinkite savo galimybes.

Liūtas

 

Lvovui 2021 metai bus vieni sėkmingiausių metų gyvenime. Nedažnai turtas nusprendžia lydėti kiekvieną jūsų žingsnį. Astrologas pataria imtis visko naujo, užsiimti savęs tobulinimu, ieškoti savęs ir harmonijos gyvenime.

 • Metų pradžia bus niūri, bet labai įdomi. Svarbiausia, atminkite, kad „Metal Bull“ savaime atsiranda tik vasario 12 d., Iki to laiko, vadovaudamasis ankstesnių 2020 metų horoskopu.
 • Pavasario pradžioje galimi sunkumai asmeniniame gyvenime, tačiau po poros mėnesių dulkės nusės ir bus galima rasti kompromisą. Nebūkite kategoriški, o svarbiausia – stenkitės atidžiai išklausyti ir išgirsti savo partnerį.
 • Vasara suteiks ilgai lauktą poilsį ir poilsį. Ypač laimingi ženklo atstovai gaus papildomų atostogų, taip pat padorų premiją už savo darbą.
 • Rugsėjį turėsiu išklausyti keletą jums adresuotų nemalonių pastabų. Bet nesijaudinkite, tai pavydžių žmonių machinacijos – nei daugiau, nei mažiau.
 • Gruodis nedžiugins finansiniu stabilumu, jūsų išlaidos aiškiai viršys jūsų pajamas. Išmokite planuoti savo biudžetą ir jokiu būdu nesiskolinkite.

Mergelė

 

„Mergelė 2021“, kaip prognozavo Pavelas Globa, žada įdomų svaiginančių peripetijų laiką. Dėl tam tikrų priežasčių „Metal Ox“ nusprendžia pakeisti savo principus jūsų atžvilgiu ir jokiu būdu neprisidės prie stabilaus ir ramaus laiko pradžios.

 • Metų pradžia bus intensyvi. Daugiausia dėl kolegų išdaigų ir sunkumų suprantant vadovybę. Jei sugebėsite įveikti krizę ir užmegzti kontaktus, viskas bus gana greitai išspręsta.
 • Pavasario viduryje padėtis taps mažiau įtempta. Jūs netgi galite padaryti trumpą pertrauką ir atsipalaiduoti. Išnaudokite šią galimybę iki galo, nes artėjantys įvykiai privers sutelkti visas vidines jėgas.
 • Rugpjūtį žvaigždės pataria Mergelėms būti atsargioms. Yra lėtinių ligų paūmėjimo ir sveikatos pablogėjimo pavojus. Laikykitės atokiau nuo ekstremalių sporto šakų ir atviros ugnies.
 • Ruduo skatina taiką šeimos santykiuose. Pasirodys užmegzti dialogą su partneriu ir vaikais. Tačiau nemanykite, kad tuo viskas baigsis. Jūs dar turite nueiti ilgą kelią.
 • Metų pabaigą apsunkins nauja intrigų banga už jūsų nugaros. Pagalvokite, kaip jūs sukelsite tokią pavydo bangą savo adresu?

Svarstyklės

 

2021 metai Svarstyklėms bus daugiau nei palanki. Galėsite išspręsti problemas ir stabilizuoti savo finansinę padėtį. Tačiau meilės reikaluose nesitikėkite sėkmės, todėl viskas priklausys tik nuo jūsų ketinimų ir veiksmų.

 • Nuo vasario pabaigos Svarstyklės pajus, kad jų gyvenimas kardinaliai pakeitė judėjimo vektorių. Jei anksčiau buvo keletas dekadentiškų judesių, tai dabar viskas vyks sklandžiai.
 • Pavasaris suteiks įkvėpimo ir kūrybinio proveržio visiems ženklo atstovams, susijusiems su teatro ir kino, tapybos, muzikos ar skulptūros sritimis. Balandžio-gegužės mėnesiais prasidės neįtikėtinas energijos padidėjimas visoms Svarstyklėms.
 • Vasarą ženklo šeimos atstovai vėl pajus trauką savo partneriui. Santykiai pagerės, galbūt prasidės net antrasis medaus mėnuo.
 • Rudens mėnesiai nieko gero nežada apie rimtus Svarstyklių perversmus, tačiau šaltuoju metų laiku bus naudinga pasirūpinti savo sveikata.
 • Gruodžio pradžioje Pavelas Globa pataria pasiruošti nenumatytiems finansiniams sunkumams. Tai ne apie dovanas artimiesiems Naujiesiems Metams, bet apie aktualių problemų sprendimą, kurios negalima atidėti geresniais laikais.

Skorpionas

 

Skorpionams ateinantys metai bus ramūs ir stabilūs. Nors nesate monotonijos mėgėjai, šis laikas padės sutvarkyti psichologinę būseną ir pradėti kurti ilgalaikius planus.

 • Žiemą Skorpionai turės visą savo laisvalaikį skirti naujų dalykų mokymuisi. Gyvenimas privers jus užsiimti savišvieta, taip pat suprasti naujas tiesas. Vargu ar tokiam intelektualiai gabiam ženklui bus sunku.
 • Pavasaris daugelį ženklo atstovų džiugins ilgai lauktu poilsiu ir naujais įspūdžiais. Leiskis į kelionę ir nebijok žengti už pėsčiųjų tako.
 • Kuo šilčiau lauke, tuo daugiau aistrų sugrįš jūsų santykiai su partneriu. Tiems, kuriuos jau atsibodo kivirčai, šis laikotarpis atrodys kaip dangiška manna.
 • Iki lapkričio nesitikima jokių kardinalių pokyčių gyvenime. Bet kuo arčiau jūsų gimtadienis, tuo stipresnis taps permainų vėjas.
 • Gruodis padeda stabilizuoti santykius su kolegomis, galima įveikti daugybę konfliktų. Bet su finansais viskas nebus taip stabilu, kaip norėtume.

Šaulys

 

Šauliui 2021 metai bus pažymėti produktyviu darbu, taip pat emociniu pakilimu. Laikas išeiti iš užsitęsusios depresijos ir paimti situaciją į savo rankas. Nustokite skųstis gyvenimo neteisingumu, esate gana pajėgus viską pasiekti pats.

 • Vasaris ir sausis padės užmegzti santykius su artimaisiais. Atminkite, kad sausio mėnesį „Metal Ox“ nespės perimti, todėl neturėtumėte tikėtis kardinalių pokyčių.
 • Pavasaris parodys, kad jūsų darbas su savimi nepraėjo be pėdsakų. Jūsų profesinė atsakomybė padidės, tačiau kartu su jumis padidės ir jūsų mėnesinė alga, ir tai negali atsidžiaugti.
 • Vasaros mėnesiai bus naudingi poilsiui, taip pat būsto problemai spręsti. Tiems, kurie gerai dirba, reikia gero poilsio. Nepagailėk ir leiskis į svajonių kelionę.
 • Rudenį Šauliai turės ypatingą dėmesį skirti savo sveikatai. Norėdami išvengti peršalimo, taip pat sustiprinti imunitetą, vartokite vitaminus ir nepamirškite apie fizinį aktyvumą.
 • Paskutiniai žiemos mėnesiai sukels nedidelių problemų darbe, tačiau iki Naujųjų metų viskas bus gerai.

 


Ožiaragis

 

Ožiaragiams 2021 metai bus nepaprastai sėkmingi, todėl galite saugiai spręsti bet kokias problemas ir nebijoti nenumatytų bėdų. Pasinaudokite metų simboliu, tačiau nepamirškite, kad kiekvienas yra apdovanotas pagal jo nuopelnus, o metalinis Jautis kategoriškai nemėgsta parazitų.

 • Iki žiemos pabaigos šio ženklo atstovai galės pagerinti savo finansinę padėtį, daugiausia dėl papildomo uždarbio, kurį galima rasti giminaičių ar draugų dėka.
 • Pavasaris džiugins šiluma ir karjera. Visi kūrybininkai, dizaineriai ir vyriausybės pareigūnai pasirodys gerai.
 • Vasarą Ožiaragiai bus aistringi naujiems santykiams. Maloni pažintis išsivystys į ilgalaikius santykius su galimai laiminga pabaiga. Viskas, kaip įprasta, priklauso tik nuo jūsų.

Vandenis

 

Vandeniui 2021 metai bus prieštaringi ir gana sunkūs. Teks ieškoti pusiausvyros, kompromiso ir stengtis nepakenkti artimiesiems. Daug kas priklauso nuo jūsų sugebėjimo rasti bendrą kalbą su žmonėmis.

 • Žiemos pabaigoje Vandenis galės pagerinti savo finansinę padėtį, tačiau palaimintas laikas neprailgs. Nenumatytos išlaidos labai greitai sumažins jūsų biudžetą.
 • Pavasario pabaiga jums pasirodys dviprasmiška, yra galimybė nukristi už aferistų masalą. Vyresnės kartos žmonės bus ypač jautrūs siūlymams.
 • Ruduo privers pažvelgti į savo gyvenimą kitu kampu. Tai nėra geriausias laikas persikelti ar pakeisti darbą. Tačiau bus naudinga parengti veiksmų planą.

Žuvis

 

Žuvims 2021 metai bus sėkmingesni nei dauguma kitų ženklų. Anot astrologo, ne visi mėnesiai bus vienodai sėkmingi, tačiau iki gruodžio pabaigos su skirtingu pasisekimu pasieksite pastebimą progresą visuose srityse.

 • Iki žiemos vidurio nesitikėkite drastiškų pokyčių, tačiau teigiami poslinkiai bus nubrėžti vasario pabaigoje.
 • Prasidėjus pavasariui santykiai su artimaisiais pagerės, o lengvumas ir lengvumas sugrįš į jausmus.
 • Vasarą ieškokite būdo ramiai pailsėti, kad niekas netrukdytų jums net darbo klausimais. Priešingu atveju iki rudens pradžios rizikuojate susirgti rimta peršalimo liga.
 • Stabili metų pabaiga padės Žuvims išspręsti visus aktualius klausimus ir netgi sustiprins finansinę padėtį. Darbe taip pat tikimasi teigiamų pokyčių.
Reklama