Gatvėje vyras iš šeimininko paėmė šunį be plaukų

Gatvėje vyras iš šeimininko paėmė šunį be plaukų Įdomybės

Šunį apžiūrėję gydytojai negalėjo suteikti jokių garantijų.

Samojedai garsėja storu sniego baltumo kailiu. Štai kodėl šios istorijos herojus, gatvėje sutikęs tokį šunį visiškai be plaukų, suprato, kad vargšą reikia išgelbėti. Jo užuojauta išgelbėjo šuns gyvybę.

Vyras kreipėsi į savininką ir pasiūlė pasiimti augintinį, kuriam akivaizdžiai prireikė medikų pagalbos.Šuns savininkas nepaisė nepažįstamų priekaištų, o tada perspėjo, kad apie žiaurų elgesį gyvūnui praneš atitinkamoms institucijoms.Baimindamasis pasekmių savininkas jam pasidavė.

Herojus paėmė šunį, vardu Dong-Jin, iš nesąžiningo šeimininko ir nedelsdamas nuvežė į veterinarijos kliniką.Šunį apžiūrėję gydytojai negalėjo suteikti jokių garantijų.

Organijos „Free Korean Dogs“, gelbėjančios iš Pietų Korėjos šunis, vadovas Eckas Parkas teigė, kad samojedo būklė yra rimta.

Klinikoje paaiškėjo, kad vargšas šuo ilgai badauja ir nevalgo sveiko maisto.Vargšas žmogus negalėjo normaliai vaikščioti ar net atsistoti ant kojų.

Dėl maisto trūkumo šuns kūnas ir organai negalėjo normaliai funkcionuoti, todėl veterinarai nežinojo, ar jis atlaikė gydymą.Nepaisant to, gydytojai toliau kovojo už Dong-Jin gyvybę, o jų darbo ir pastangų dėka augintinio būklė palaipsniui gerėjo.Šuo priaugo svorio, o jo oda buvo padengta storu kailiu.

Dabar Dong-Jin pasikeitė ir atrodo visiškai kitaip!

Jau po keturių mėnesių buvo galima pastebėti didžiulį skirtumą, o dar po šešių mėnesių šuo atrodė kaip gražus gerai prižiūrimas augintinis, kurio gyvenime nebuvo alkio ir ligų.14 kg sveriantis šuo atrodė gigantiškas dėl pūkuoto kailio.

Po gydymo veterinarijos klinikoje Dong-Jinas atsidūrė vietinėje privačioje prieglaudoje, kas jį labai pradžiugino.Čia šunį apsupo daugybė keturkojų draugų, o jis pats jautėsi visiškai saugus.

Kartą Parkas socialiniuose tinkluose pasidalijo prabangaus Dong Jin nuotrauka.Daugelis vartotojų kreipėsi į prieglaudą, kad galėtų pasiimti šį purų stebuklą į savo namus, tačiau šeimai iš Vankuverio pasisekė.Parkas tikėjo, kad būtent šie žmonės gali suteikti šuniui laimingą gyvenimą, kurio jis nusipelno.Naujieji savininkai turi didelį gražų namą ir jaukų kiemą.Be to, šeimos mama dirba rašytoja ir didžiąją laiko dalį praleidžia namuose.Dongas visada bus prižiūrimas ir nesijaus vienišas.

Reklama