Gausios pajėgos įsiveržė ir sulaikė A.Kandrotą mažamečių vaikų akivaizdoje

Antanas pabrėžė, kad neplanuoja bėgti ir slėptis. Tik norėtų ramiai susiruošti, pavalgyti, susirinkti daiktus ir atsisveikinti su vaikais. Bet bijo, kad jam to nebus leista padaryti, nes ugniagesiai-gelbėtojai jau pasirengę jį „gelbėti”. Interneto ryšys trūkinėja, tai gali bet kada dingti iš eterio. Taip pat prie savo namų kvietė visus palaikančiuosius.

10:15 Žymusis valdžios kritikas Antanas Kandrotas suimtas. Policijos pareigūnai neleido pasiimti nei surinktų daiktų krepšio, nei pavalgyti prieš išvykstant į įkalinimo įstaigą. Nepaisant to, jog privačiuose namuose buvo du mažamečiai vaikai ir žmona, gausios pareigūnų pajėgos įsiveržė pro balkoną ir įvykdė operaciją. A.Kandroto teigimu, jis neketino slapstytis ar vengti bausmės, tik pareigūnų teprašė 10-ies minučių pasiimti daiktus ir pavalgyti.

Respublika.lt primena, kad antradienį teismas nuteisė Antaną Kandrotą 1 metų ir 9 mėnesių laisvės atėmimo bausme dėl bendradarbiavimo finansinių nusikaltimų byloje. Pagrindinis kaltininkas nuteistas 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme.

Šaltinis: respublika.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!