Gegužės 03 horoskopas 12 zodiako ženklų

Gegužės 03 horoskopas 12 zodiako ženklų Horoskopai

Avinas
Nekreipkite dėmesio į vieną kitą nedraugišką repliką, drąsiai ginkite savo poziciją darbe ir kitur. Jūsų atkaklumas leis įveikti visas kliūtis. Turėtų pavykti susitarti dėl svarbių dalykų. Tikėtinos dalykinės reformos arba įsidarbinimas.

Tauras
Tikriausiai aktyviai reikšitės namuose ir tarp pažįstamų. Tačiau nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Kai kurie šiandieniniai sprendimai visiškai nepriklausys nuo jūsų, nors jus tiesiogiai palies.

Dvyniai
Šiandien galite daug nuveikti, ypač srityse, susijusiose su mokslu, statybomis, draudimu, bankininkyste. Gali kilti pagundų investuoti, skolinti už palūkanas pinigus ir pan.

Vėžys
Šiandien pajusite savyje daugiau ryžto, optimizmo. Palanku konsultuotis su juristais, vizituoti įtakingus asmenis. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio. Regis, įsisvajosite apie rimtas permainas savo gyvenime.

Liūtas
Didelė tikimybė, kad įsidarbinsite, sudarysite naudingą sutartį, gausite kreditą, imsitės reformų ar pan. Paklausykite rimto patarimo. Galbūt kartu su juo gausite atsakymą į tai, kad atrodė beveik neišsprendžiama.

Mergelė
Tinkamas metas oficialiems ir neoficialiems susitikimams, ryšių mezgimui, sutarčių sudarymui. Atrodo, teigiamai veiksite aplinkinius ir jie jus taip pat. Pravartu pamėginti atnaujinti jums svarbius santykius, jeigu jie patyrė krizę.

Svarstyklės
Tai gali būti naujų galimybių diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Tačiau visa tai gana trapu, tad nesielkite atsainiai. Galite išgirsti užkulisines kalbas, gandus, kurie turbūt pakels nuotaiką.

Skorpionas
Jūsų aktyvumas pataikys į tikslą, jei nesirems savanaudiškais kėslais. Būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų: sportas, verslas, politika, scena. Galite tikėtis kitų paramos, palankaus požiūrio.

Šaulys
Nersitės iš kailio, tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Nemaža tikimybė, kad pasiseks derybose, komercijoje. Galbūt sudarysite sutartį, gausite norimą kreditą ar susitarsite dėl nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo.

Ožiaragis
Palanku aiškintis atsakomybės, pareigų klausimus, sudaryti sutartis, tvarkyti su ryšiais, transportu, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus. Regis, jus labai palaikys artimieji, o jūs juos.

Vandenis
Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką rimtai pertvarkysite, keisite. Padovanokite savo artimiesiems meilės ir šilumos, jie bus už tai dėkingi.Ypač dėmesio reikia jūsų vaikams.

Žuvys
Regis, būsite rimtai nusiteikę šturmuoti naujas profesines ar kūrybines aukštumas, ieškotis geresnio darbo ar mėginti pakeisti savo pozicijas esamame darbe. Galite sužinoti kažką įdomaus apie savo vaikus ar mylimą asmenį, gerbėją.

Reklama