Gerbkite savo tėvus ir būkite jiems dėkingi

Gerbkite savo tėvus ir būkite jiems dėkingi Žmonės

„MEILĖ TĖVAMS – VISŲ GERADARIŲ PAGRINDAS“,- SAKĖ CICERONAS.

Vedų astrologijos požiūriu, pagarba tėvui dovanoja žmogui sėkmę karjeroje ir visuomeninėje veikloje, o taip pat pasitikėjimą ir stabilumą gyvenime.

O pagarba motinai – ramybę ir taiką, švelnumą ir rūpestingumą bendraujant.

Dėl šios priežasties išmintingos knygos dažnai sako,kad jei vaikas negerbia ir nemyli savo tėvų, tai jis panašus į jauną medį, kuris neturi šaknų, arba į upelį, kuris daugiau neturi šaltinio.

DAR DAUGIAU, KAIP SAKĖ SENOVĖS GRAIKŲ IŠMINČIUS PITAKAS: „KĄ TU PATS PADARYSI DĖL SAVO TĖVŲ, TO PATIES LAUK IR IŠ SAVO VAIKŲ“.

lifehackzone.net

Turbūt svarbiausias būdas pagerbti savo tėvus – tai atleisti jiems. Teks pripažinti, kad tobulų tėvų nebūna. Visi tėvai vienaip ar kitaip nesiekia lūkesčių kartelės, iškeltos jų vaikų.

Mes pagerbiame tėvus, kai klausiame jų patarimo įvairiose gyvenimiškose situacijose.  Nėra gėdinga pasikliauti vyresniųjų patarimais ir išmintimi, priimant svarbius gyvenimo sprendimus.

Dar vienas būdas išreikšti pagarbą tėvams – kalbėti apie juos su pagarba. Mums verta sakyti apie tėvus gerus žodžius. Geri žodžiai, kai jie gyvi, ir geri žodžiai, net kai jie mirė.

Ką dar reiškia „gerbti“? Aukščiausia pagarbos forma – dėkingumas. Todėl gerbkite savo tėvus ir būkite jiems dėkingi!

Jūs dėkingi savo tėvams? Už ką?

Reklama