Geriausias svorio metimo būdas pagal Zodiaką

Geriausias svorio metimo būdas pagal Zodiaką Horoskopai

Ką gi, didžiosios šventės baigėsi, kol kitos bus, jau ir pavasaris ateis. Iki tol pats laikas tarti skanėstams „sudie“, atsibučiuoti su gardėsiais, saldžiais ar sūriais, – visiškai nesvarbu. Jau metas sugrįžti prie įprasto mitybos režimo. Kuo jis paprastesnis ir aiškesnis, tuo geriau.

Astrologai skuba jums į pagalbą, žada parinkti geriausią svorio metimo būdą pagal horoskopo ženklą. Neva tam tikros Zodiakui būdingos savybės gali padėti susiimti, nepataikauti savo silpnybėms.

SVARBU: į šiuos patarimus ir rekomendacijas žvelkite su gera skepticizmo doze. Ne astrologai, o gydytojai dietologai gali jums geriausiai patarti, kaip keisti mitybos įpročius.


AVINAS
Atkinso dieta

Ši tarsi sukurta gimusiems po Avino ženklu. Pirmiausia, pabrėžiama, kad ši dieta skirta tiems, kurie nori ne tik keisti mitybą, bet ir sportuoti. O jūs tai mėgstate, jums būtinas judėjimas, kitaip sprogsite nuo energijos pertekliaus. Greičiausia, kad jūsų gyvenimo būdas ar pasirinkta profesija „netikėtai“ priverčia jus daug judėti, o kur dar jūsų siekis gauti kasdienę adrenalino dozę? Tam reikia daug degalų, kitaip tariant, tinkamos mitybos.

Laikantis Atkinso dietos, suvartojama daug baltymų turinčio maisto (mėsos, pieno produktų), bet atsisakoma angliavandenių (jokių saldumynų, duonos, netgi krakmolingų daržovių). Alkoholis griežtai draudžiamas, siūloma gerti negazuotą vandenį ir nesaldintą arbatą. Be to, kas ypač tinka Avino ženklo atstovams, čia nereikia daug skaičiuoti ir drebėti dėl kalorijų, per dieną leidžiami trys valgiai ir užkandžiai tarp jų.


TAURAS
Glikemijos indeksas

Cukrus ir visos su juo susijusios nuodėmės… Gimusiems po Veneros, vienos saldžiausių planetų, valdomu ženklu, reikėtų labai atidžiai stebėti, kiek cukraus su maistu, taip pat saldainiais, įvairiais kepiniais ir alkoholiu (!) suvartojate.
Jums turėtų tikti dieta, kai reikia valgyti mažo glikemijos indekso maistą, – mėsą, žuvį, pilno grūdo produktus, vaisius ir daržoves, taip pat ankštines daržoves – pupeles, žirnius. O štai didelį glikemijos indeksą turinčių bulvių, baltos duonos ar makaronų patariama atsisakyti. Glikemijos indekso dietasureguliuoja angliavandenių, proteinų ir riebalų kiekį, tai padeda jaustis energingesniems, daugiau judėti ir tuo pačiu mažinti svorį.


DVYNIAI
Svorio stebėtojai

Esate vieni socialiausių Zodiake, todėl ir rinkdamiesi dietą nenorite tai daryti vieni, jums reikia kompanijos. Dvyniams tiktų dieta „WeightWatchers“, nes čia leidžiama viskas, netgi vadinamieji nesveiki produktai. Kiekvienam produktui skiriamas tam tikras balų kiekis, atsižvelgiant į žmogaus kūno svorį. Galite valgyti, skaičiuoti balus, matuoti numestus kilogramus, o kai susitiksite kassavaitiniame susitikime su likimo broliais ir sesėmis, aptarsite iškilusius sunkumus, koją tikslui kišančias silpnybes. Panašu į vakarėlį, ar ne?


VĖŽYS
Laikas sau

Vėžio ženklo atstovai yra tikri Zodiako rūpintojėliai. Jie puikiai moka pasirūpinti kitais, bet ne savimi, ruošia pusryčius, verda pietus, vakarienę, nors ir krenta iš nuovargio. Jei piniginė leidžia, kurį laiką maitinkitės ne pačių atsineštu, gausiai gardintu ir sočiu maistu.

Apsižiūrėkite, kas aplink jūsų darbo vietą gamina jums tinkamiausią maistą, valgykite griežtai laikydamiesi dienotvarkės, tik normalias, o ne padidintas porcijas. Ir jokių užkandžiavimų nuo ryto iki dienos pabaigos! Esmė ta, kad žmogus nenori savęs skriausti, linkęs palepinti, o tai greitai atsiliepia kūno formoms. Jei vis dėlto negalite valgyti kavinėse ar restoranuose, namuose pasigaminkite lengvai virškinamo maisto, įsidėkite jo tik tiek, kad papietavę iki darbo pabaigos jaustumėtės sotūs.


LIŪTAS
Šešių dienų kūno „restauracija“

Priklausote Ugnies ženklams, todėl kantrybe, kaip žinia, negalite pasigirti. Dažniausiai susidomite greitus rezultatus žadančiomis dietomis. Jums reikėtų paieškoti programos sporto klubuose, kur siūlomas specialiai jums sudarytas trenerių ir mitybos specialistų planas. Su dideliu įkvėpimu ne tik imatės naujų dalykų, dosniai norite save apdovanoti už mažiausią padarytą pastangą. Todėl sportas iki nukritimo ir pica vakare – ne pats geriausias būdas lieknėti. Imkitės veikti abiem frontais ir iš tiesų greitai mėgausitės rezultatais.


MERGELĖ
Prancūzų dieta

Jau išleista ne viena knyga, kodėl prancūzai ir jų moterys nestorėja. Pasak dietologų, jie stengiasi valgyti reguliariai, neužkandžiauti tarp pagrindinių valgių, niekada nevalgo paskubomis. Mokslininkų įrodyta, kad mėgavimasis maistu yra svarbus, nes taip žmogaus kūnas geba daugiau įsisavinti naudingų medžiagų. Kas kas, o prancūzai tikrai moka juo mėgautis. Taigi disciplinuotiems Mergelės ženklo atstovams bus nesunku susidėlioti mitybos režimą, valgyti laiku ir sveiką maistą.


SVARSTYKLĖS
Pusiausvyros dieta

Greičiausiai niekas jums nesakė, bet Svarstyklės nėra labiausiai balansuoti žmonės Zodiake. Jų užduotis yra atgauti pusiausvyrą ir ją išlaikyti, tai nėra duotybė, o su laiku ir pastangomis įgyjamas dalykas. Štai kodėl jums tiks biochemiko Barry‘ioSearso sumanyta dieta.

Jos esmė – sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje, hormonų pusiausvyrą ir garantuoti gerą sveikatą. Jums teks sureguliuoti mitybą taip, kad per dieną gautumėte 40 procentųangliavandenių, 30 procentų proteino ir tiek pat riebalų. Tiesą sakant, tai yra labai kukli dieta, bet ji saugo nuo labiausiai Vakarų pasaulį ir Lietuvą šienaujančių širdies ir kraujagyslių ligų.


SKORPIONAS
Gardžioji dieta

Skorpionams svarbu fiziniai malonumai. Mėgavimasis maistu – vienas jų. KalifornietėsConnieGuttersen sukurta dieta, paremta jos gimtinės maitinimosi kultūra.Sonoma yra panaši į Viduržemio jūros dietą. Svarbiausia, kad ji visai neprimena dietos, nes valgysite skaniai.

Šios dietos esmė yra dešimt superproduktų (supergalios – Skorpionų sritis!). Tai yrapilno grūdo kepiniai, migdolai, paprikos, pomidorai, brokoliai, špinatai, vynuogės, mėlynės, braškės ir alyvuogių aliejus. Anot kūrėjos, svarbu, kad valgytumėte skanų, naudingų medžiagų gausų maistą ir jaustumėtės kupini jėgų. Skorpionams turėtų patikti.


 

ŠAULYS
Apvalūs klubai

Kiekvienas Zodiako ženklas valdo tam tikras žmogaus kūno dalis. Avinas – galvą, Tauras – kaklą, o štai Šaulys – šlaunis ir klubus. Paprastai šio ugningo ženklo atstovai gali pasigirti lieknomis kūno linijomis, bet skirtingais gyvenimo etapais nutinka visaip. Jei dėl pasikeitusio gyvenimo būdo papildomi kilogramai susikaupė būtent čia, dietologės ir detoksikologėsAnnosLouiseGittleman dieta skirta jums. Jos rezultatai, sakoma, matosi po dviejų savaičių. Kaip tik kantrybe nepasižyminčiam Šauliui.

Svarbiausia, kad ši mitybos sistema leidžia valgyti įvairų maistą, kasdien vis kitokį. Taip pat ragina į meniu įtraukti visą vaivorykštę. Tai yra įvairių spalvų daržoves, nes jose yra skirtingų žmogui naudingų vitaminų ir mikroelementų. Laikantis jos, būtina gerti daug tyro vandens, pietauti kaip karaliui, vakarieniauti kaip vargšui ir neatsisakyti deserto, jei labai norisi.


OŽIARAGIS
Greipfrutų dieta

Greičiausiai praktiškieji Ožiaragiai yra tie, kurie valgo, kad išgyventų, o ne gyvena, kad valgytų. Taip pat jie pasižymi didele valios jėga, todėl jiems nesunku save apriboti, kažko atsisakyti, o jei dar prieš akis mato aiškų tikslą… Ne visi išdrįsta ir turi valios laikytis tokių vienuoliškų vieno produkto dietų, bet jūs galėtumėte. Klausimas, ar nesate alergiški citrusiniams vaisiams, jie ne, galite pabandyti greipfrutų arba Holivudo dietą.

Ji trunka nuo dešimties iki dvylikos dienų ir turi dvi „išeigines“, kai per jas leidžiama valgyti liesą mėsą, kiaušinius, nemiltingas daržoves, bet atsisakyti cukraus, miltų turinčių produktų. Dieta išpopuliarėjo, kai paaiškėjo, kad šiuose vaisiuose yra riebalus deginančio enzimo. Dabar dietologai pataria tiesiog į savo mitybos planą įtraukti daugiau greipfrutų ir nesilaikyti tokio drastiško mitybos režimo.


VANDENIS
Kopūstienės dieta

Ši tinka tiems, kurie nusprendžia visiškai pakeisti mitybą. Kopūstienės dieta jiems būna tarsi perėjimas nuo to, kas buvo įprasta, prie naujojo mitybos plano. Jei nuspręsite jos laikytis, savaitę turėsite valgyti tik šviežių kopūstų sriubą.
Dar patariama sportuoti ir jokiu būdu neužkandžiauti – jokiais senais pamėgtais ar naujai atrastais produktais, kuriais mėgintumėte save apdovanoti už ištvermę. Ši dieta yra pigi, lengva pasigaminti sriubą, bet gali erzinti įvairovės trūkumas. Būkite tikri, kad turėsite kuo užsiimti ir nebus kada galvoti apie maistą. Jei ne, tiesiog apribokite „skausmingiausius“ produktus ir mitybos planą tiesiog papildykite liesa kopūstiene.


ŽUVYS
Emocinė dieta

Tiesą sakant, Žuvims, kaip ir kitiems Vandens ženklams, svarbiausia jaustis gerai emociškai, ne tik fiziškai. Kai jaučiatės nelaimingi, nusiminę, patiriate stresą, esate linkę labiau nei kiti griebtis maisto, kad numalšintumėte neigiamas emocijas.

Jei esate sveiki ir jus kankina vienas kitas papildomas kilogramas, greičiausiai su šiuo emociniu persivalgymu galite susitvarkyti patys. Jeigu problemos didesnės, reikėtų kreiptis į patyrusį gydytoją dietologą. Taip pat svarbu švelniosioms Žuvims atrasti fizinį užsiėmimą, kuris jų neišvargintų, neišsekintų, o kaip tik padėtų atsipalaiduoti ir suteiktų jėgų. Kas ieško, tas randa. Gal metas pradėtidomėtis, kuo užsiima jūsų draugai ir kolegos?

Reklama