Geriausios žmonos pagal zodiako ženklą

Geriausios žmonos pagal zodiako ženklą Horoskopai

12 vieta – Skorpionas

Graži, protinga ir nepaprastai žavi Skorpiono moteris suvalgys tave nespringdama. Taip, skorpionai yra blogiausios žmonos. Jei esate pasirengęs graužtis visą gyvenimą ir susitaikyti su vergo vaidmeniu, tada sėkmės. Tačiau būkite tikri, anksčiau ar vėliau jums gali būti nuobodu su ja, ir ji tikrai pakeis jus į jauną uždegantį mačo.

11 vieta – Žuvys

Jei nuspręsite į savo namus įsinešti malonų, bet nenaudingą padarą. Ištekėti už žuvies. Santuokoje žuvys primena mielą, bet nenaudingą augintinį. Jie gali šypsotis ir apsimesti, kad viskas yra gerai, net ir blogiausiu atveju. Tai kartais labai erzina. Bet iš esmės pliusas yra tas, kad jie taip pat nedaro nieko blogo.

10 vieta – Liūtas

Moteris, kurios gyvenimo kredo yra „Deimantai yra geriausios mergaičių draugės“. Ir jei nepritarsite jai su šiuo principu, degsite pragare. Beje, po skyrybų su liūte vargu ar pavyks vėl susituokti. Galų gale, jo spindesys amžinai tamsins jūsų akis ir protą. Taigi išlaikykite savo prekės ženklą.

9 vieta – Šaulys

Žmona despota. Jai nieko nereikia iš tavęs! Nieko, išskyrus tavo sielą. Tiesą sakant, jai visiškai nesvarbu, kas vyksta tavyje, jai reikia tik garantijų, kad tu priklausai tik jai ir niekam kitam. Niekas! Girdėti.

8 vieta – Dvyniai

Ne pats geriausias žmonos pasirinkimas tiems, kurie yra įpratę atlikti skirtingus vaidmenis. Ji iškart supras, kas tu iš tikrųjų esi. Nusimesk mintis iš karto apsimesti superherojumi ar verkšlenimu. Tai neišeis! Bet jei esate įpratęs pats būti moters akivaizdoje, tada patikėkite, ji tai įvertins.

7 vieta – Avinas

Stebėtinai ugninga prigimtis. Gyvenimas su avinu yra tarsi sėdėjimas ant miltelių statinės. Niekada negali žinoti, kada tavo penktasis taškas pradės liepsnoti. Tačiau vis dėlto su šiais asmenimis visada būna šilta, net esant stipriausiam šalčiui. Taigi, jei jūsų išrinktasis yra Avinas. Ta šilta žiema jums garantuota.

6 vieta – Svarstyklės

Kad būtų tiesus, jums pasisekė. Prieš jus yra pavydėtina žmona. Šios moterys turi viską pusiausvyroje. Jie yra puikios namų šeimininkės: maitins ir duos atsigerti, ir lovą paguldys … su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Tačiau tomis dienomis, kai svarstyklės pakrypsta į kitą pusę, pykčio priepuoliai ir smegenų plovimas jums garantuoti. Tikros moterys!

5 vieta – Mergelė

Mergelė užima penktą vietą žmonų penketuke. Ji yra viena iš nedaugelio manančių, kad vyrui yra daug svarbiau turėti žmonoje ištikimą draugą ir bendražygį. Ji pasirengusi pasidalinti visais savo išrinktojo interesais ir neatsilikti nuo jo visais klausimais. Jei jums reikia tokios kovojančios merginos, tada eik į priekį ir nedvejok.

4 vieta – Jautis

Jei nesate labai turtingas, bet to labai siekiate, tuomet ištekėkite už Jaučio mergaitės. Tai jie žino, kaip iš apgaulingo apgaulės išugdyti sėkmingą garbingą vyrą. Jautis yra jūsų mentorius, mokytojas ir asmeninis psichologas. Viena geriausių žmonų, kaip rodo statistika.

3 vieta – Ožiaragis

Būk ramus. Šios moterys pasirenka savo vyrus. Tai darydami jie vadovaujasi šalta galva ir sveiku protu. Jokios laikinos meilės ir meilės. Tik šaltas skaičiavimas. Bet tada jie mylės savo idealų vyrą iki senatvės ir mirs kartu su juo tą pačią dieną. Taigi, jei jūsų išrinktasis yra Ožiaragis. Būkite tikri, jūs esate išrinktasis.

2 vieta – Vandenis

Beveik mitinė herojė. Tobula visomis prasmėmis. Visada jaunas, žaismingas, nepriklausantis nuo amžiaus. Atrodo puošniai, lengvai ir kasdieniškai. Patenkins bet kurį vyrą visais atžvilgiais. Bet! Ar tu tikra, kad ji tavo?

1 vieta – Vėžys

Čia yra tikrasis šeimos gyvenimo standartas. Nuostabi mama, nepriekaištinga šeimininkė, gerbia ir gerbia savo vyro tėvus ir artimuosius, šiltai sutinka vyro draugus ir pan. Bet kadangi tokia moteris turi viską lentynose, to paties ji pareikalaus iš tavęs. Šeimoje su vėžiu sergančia žmona šeimos pagrindas yra šeimos pareigų perdavimas. Taigi pasiruoškite prisiimti atsakomybę išmesti šiukšles ir reguliariai eiti į parduotuvę.

Reklama