Gimdymas 13-os. Darija papasakojo, kaip ji pagimdė ir kur vaiko tėvas

Žmonės

Mergaitė su savo vaikinu susipažino 6 klasėje. Jie daug susirašinėjo socialiniuose tinkluose ir bendravo. O po to užsimezgė meilė…

Ir čia nutiko nepataisoma. Mergaitė pastojo, o tuo metu jai buvo vos 12 metų. Būsimo vaiko tėvas be ceremonijų pasiuntė savo mylimąją darytis aborto. Net nepasiūlė jai pinigų. Darija buvo šoke ir tiesiog paniro į depresiją.

Savo padėtį nuo tėvų mergaitė slėpė iki paskutinio. Jų santykiai buvo pilni pasitikėjimo, tačiau ji nesiryžo papasakoti tiesos. Po kurio laiko Darijos motinos draugės ėmė pastebėti, kad mergaitei auga pilvas. Tačiau jos mama numojo ranka ir viską nurašė pereinamajam amžiui. Jai ir į galvą negalėjo ateiti, kad jos dukra gali būti nėščia.

Kai Darija buvo 8-ame mėnesyje, jos tėvas padovanojo jai hula-hoop lanką. Pasakė, kad ji pernelyg apkūni savo amžiui ir laikas susiimti. Būsima mama net keliskart sąžiningai bandė jį sukti. Apie Darijos nėštumą tėvai sužinojo 37-ą savaitę. Tada mama apkabino mergaitę ir netikėtai pajuto jos pilve spyrį.

Jie nekėlė skandalo, o tik susirinko į šeimos pasitarimą. Kartu su tėvais Darija nuėjo atlikti ultragarso tyrimo. Ten ji sužinojo, kad turės sveiką mergaitę ir gimdymas jau visai netrukus. Mergaitės mama tiesiog apsiverkė iš laimės ir pergyvento šoko, bet jos dukra suprato, kad dabar ji ne viena. Tėvai kartu su dukra ėmė ruoštis šeimos pagausėjimui. Darijos tėvai nepadavė į teismą vaiko tėvo. Jie nusprendė, kad visa tai tebus ant jo sąžinės.

Darijos gimdymas buvo gana ilgas. Praėjus 12 valandų, ji pagimdė mergaitę. Vaikas buvo visiškai sveikas. Mergaitę pavadino Milana. Darija prašo savo bendraamžių neskubėti su suaugusiųjų gyvenimu ir meilę tikrinti ne žodžiais, o poelgiais.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt