Gimimo mėnuo jums pasakys daugiau nei jūsų zodiako ženklas

Gimimo mėnuo jums pasakys daugiau nei jūsų zodiako ženklas Įdomybės

Kiek žmonių skaito horoskopus, tikėdamiesi juose rasti mylimojo ar net savo paties charakterio iššifravimą ir sužinoti, kiek šis apibūdinimas atitinka tikrovę.

Viena vertus, tai atrodo juokingas žaidimas, tačiau, kita vertus, to ar kito ženklo horoskopuose iš tiesų yra daug sutapimų su jo atstovų veikėjais.

Ir vis dėlto yra daug patikimesnis būdas gauti informaciją apie asmenį, žinant jo gimimo datą. Ezoterikai ir psichologai įsitikinę, kad žmogaus gimimo mėnuo apie jį pasakys daug daugiau nei zodiako ženklas.

Sausis yra griežčiausias metų mėnuo. Šiuo laikotarpiu žmonės gimsta stiprūs dvasioje ir stiprūs kūne.

Jie išsiskiria tvirtu charakteriu, atkaklumu ir savarankiškumu. Jei jie ką nors sugeba, jų negalima sustabdyti.

Sausio mėnesio žmonės visada ras jėgų susidoroti su sunkumais ir atsispirti Likimo smūgiams.

Vasario mėnesį gimsta romantikai ir idealistai. Jie linkę tikrovę matyti rožinėje šviesoje ir kurti neįmanomus planus.

Tačiau kai tik jie susivienija ir pradeda protingai mąstyti, šie žmonės pasiekia didžiulę sėkmę. Jie ypač ryškiai reiškiasi kūrybiniuose projektuose.

Kovo mėnesį gimsta švelni pažeidžiama prigimtis. Net suaugę jie yra patiklūs kaip vaikai.

Šie žmonės stengiasi kituose matyti tik gera, nepaisydami trūkumų. Dėl to jie dažnai nusivilia, tačiau nenustoja tikėję geriausiais.

Jiems reikia, kad atsiremtų į saugų petį. Gimusieji kovo mėnesį savo laimę randa meilėje, jei pavyksta rasti tvirtą, patikimą partnerį, kuris ims juos globoti.

Balandis yra mėnuo, kai gimsta gimę lyderiai. Beviltiški drąsūs vyrai, kurie nepasiduoda sunkumams, visada pasiekia savo tikslą.

Tiesa, kelyje į tikslą jie gali netyčia ką nors sutrypti.

Gegužę gimsta šviesūs, žavūs žmonės, kurie lengvai išgyvena gyvenimą. Jie užkariauja širdis, nesistengdami.

Jų natūralus magnetizmas ir perpildyta energija nepaliks abejingų.

Birželio mėnesį gimsta kompleksinio permainingo charakterio savininkai. Jiems būdingi aštrūs nuotaikų pokyčiai: nuo smurtinių linksmybių iki nevilties, nuo per didelio aktyvumo iki visiškos apatijos.

Su jais nėra lengva, tačiau jų socialumas, aštrus protas ir sugebėjimas suprasti žmones labiau nei kompensuoja visus trūkumus.

Liepą gimsta laisvę mylinčios ir itin savarankiškos asmenybės. Jie nekenčia, kai bando juos įvesti į kažkokius rėmus.

Tačiau jie patys dabar kartoja kitiems, kaip gyventi. Viena vertus, tai yra nepataisomi egoistai ir tironai, tačiau, kita vertus, jų žavesys, dosnumas ir noras prisiimti atsakomybę už artimuosius daro juos nenugalimais.

Gimusieji rugpjūtį moka sutarti su žmonėmis. Natūraliai jiems suteikiama galimybė subtiliai pajusti kitų personažus, derintis prie jų bangos ir rasti būtent tuos žodžius, kurie pasieks pačią širdį.

Tarp tų, kurie gimė rugpjūtį, yra daug mokytojų ir psichologų, nes darbas su žmonėmis yra jų pašaukimas.

Rugsėjį gimsta nepaprastai verslūs žmonės. Jie turi visas galimybes pasisekti versle, nes gali užsidirbti pinigų tiesiogine prasme iš oro.

Tarp aplinkinių jie naudojasi neginčijamu autoritetu. Jie yra gerbiami, jais žavisi, o jie savo ruožtu visada mielai dalijasi savo patirtimi.

Spalį gimę žmonės yra kūrybingi ir emocingi. Šį mėnesį gimė daugybė menininkų.

Jie yra linkę į stiprius jausmus dėl nereikšmingiausių priežasčių, todėl jų artimieji turi nuolat įrodyti savo lojalumą.

Lapkritį gimsta ryškios charizmatiškos asmenybės, kurios visada turi daug draugų.

Jie yra nenuspėjami, o kitiems dažnai lieka paslaptimi, tačiau jų natūraliam magnetizmui atsispirti tiesiog neįmanoma.

Stiprios asmenybės gimsta gruodžio mėnesį. Tai išmintingi, protingi žmonės, į kuriuos visada galite kreiptis pagalbos, žinodami, kad jie neatsisakys.

Būdami labai patikimi ir ištikimi, jie tampa ištikimais draugais ir puikiais šeimos nariais.

Reklama