Gražių kojų taisyklė arba kodėl neturėtumėte trinti šlapių kulnų pemzos akmeniu.

Gražių kojų taisyklė arba kodėl neturėtumėte trinti šlapių kulnų pemzos akmeniu. Žmonės

Gražus pedikiūras vasarai yra gražus dalykas. Todėl šiandien kalbėsime apie mažus triukus, kurie palengvins ir efektyvins kojų priežiūrą namuose. Taip pat apie klaidas, kurių negalima padaryti.

1 taisyklė.

Jei norite išvalyti kulnus, padarykite tai prieš nusiprausdami po dušu ar vonia. Tai yra, darykite pedikiūrą, kai kojos vis dar sausos. Faktas yra tas, kad esant drėgnoms pjuvenoms gyvos odos ląstelės gali būti pažeistos, todėl mes tik pabloginsime pėdos standumą.

2 taisyklė.

Pjauti reikia griežtai pagal pėdos modelį. Galbūt nekreipėte dėmesio, tačiau ant kojų, taip pat delnų ir pirštų yra linijos.

Taigi valymas turėtų vykti tiksliai pagal linijas (spiralės) ir jokiu būdu neturėtumėte trinti, pavyzdžiui, pemzos akmeniu iš viršaus į apačią.

3 taisyklė.

Svarbu žinoti, kad geriau rinktis pemzą su dirbtiniu dulkėmis, nes natūralus akmuo labai kenkia odai.

Produktų pavyzdžiai.

4 taisyklė.

Jei turite plokščias pėdas ar kenčiate nuo nuolatinių nuospaudų, net ir su patogiais batais, būtinai kreipkitės į ortopedą. Toks specialistas parinks jums patogius vidpadžius.

Tai padės apsaugoti sąnarius, kelius ir palengvins galvos skausmus. Bendra sveikata pagerės.

Žinau šaunų pratimą, kuris padeda atkurti kojas. Ypač pavasarį ir vasarą, kai jie dažnai išbrinksta ir paprastai reikalauja ypatingos priežiūros.

Jums reikia gulėti ant grindų;
rankas ir kojas pakelkite iki lubų;
ir pradėk purtyti galūnes;
atlikti iki trijų minučių;

Vibracijos dėka pradeda veikti kapiliarai, kurie įprastoje būsenoje nedalyvauja ir daugiausia veikia dideli indai, todėl kyla problemų su kojomis.

Taigi atlikdami šį pratimą mes pageriname galūnių kraujotaką, taip labai atpalaiduodami kojas po sunkios darbo dienos.
Beje, šis metodas padeda numesti svorį.

Reklama