Gudrybė, kaip valyti skalbimo mašiną, kad ji atrodytų it nauja

Gudrybė, kaip valyti skalbimo mašiną, kad ji atrodytų it nauja Įdomybės

Turbūt jau esate girdėję nemažai patarimų, kaip veiksmingai valyti skalbimo mašiną iš vidaus. O ar žinote, kaip geriausia ją valyti iš išorės, kad mašina kuo ilgiau atrodytų it nauja? Juk plastikas ilgainiui yra linkęs pagelsti ir ne visi valikliai gali grąžinti buvusią spalvą. Tačiau su šia gudrybe jums pavyks tai padaryti labai paprastai!

Gudrybė

Medvilninį tamponą sudrėkinkite nedideliu kiekiu vandenilio peroksido ir nuvalykite visas pageltusias plastikines įrenginio dalis. Po kelių minučių skalbimo mašina spindės kaip nauja! Be to, vandenilio peroksidas dezinfekuoja. Jis taip pat padės, jei kyla problemų dėl iš iš skalbimo mašinos būgno sklindančio kvapo. Tiesiog į skalbinių minkštikliui skirtą stalčių supilkite 2 buteliukus vandenilio peroksido ir įjunkite skalavimo programą be skalbinių. Kvapas išnyks iš karto!

Dar daugiau patarimų dėl skalbimo mašinos valymo

Būgno valymas

Net jei manote, kad skalbimo mašinos būgnas yra švarus, realybė gali būti visiškai kitokia. Bakterijos, nešvarumai ir net pelėsis gali slėptis plyšiuose ir vietose, kurių nematote. Geriausias sprendimas yra valyti skalbimo mašiną kas kelis mėnesius, skalbiant be skalbinių. Palikite būgną tuščią, nustatykite 60 laipsnių temperatūrą, įmeskite dvi indų ploviklio tabletes ir pradėkite ilgesnę skalbimo programą. Tabletės naikina bakterijas ir puikiai ištirpina riebalus bei kitokias nuosėdas.

Nemalonus kvapas

Yra labai paprastas šios problemos sprendimas. Neskubėkite uždaryti skalbimo mašinos durelių. Verčiau po skalbimo palikite jas atviras, kad oras laisvai tekėtų. Tada tikrai nebereikės skųstis nemaloniais kvapais ar drėgme.

Filtras

Filtras skirtas apsaugoti skalbimo mašinos siurblį. Į jį dažnai patenka popierinių servetėlių atplaišos ir net monetos ar kiti daiktai, kurie nėra skalbimo mašinos dalis. Dėl to kaupiasi grybeliai ir mikrobai. Tad stenkitės filtrą valyti reguliariai.

Miltelių stalčius

Geriausia jį valyti senu dantų šepetėliu. Juo pasieksite kiekvieną kampą. Tai būtina, nes jei bersite miltelius ar pilsite skystį į ne visai švarų stalčių, jūsų drabužiai niekada nebus gerai išplauti. Stalčių taip pat galima patogiai plauti indaplovėje.

Tinkami skalbikliai

Skalbiklių pasirinkimas parduotuvėje yra didžiulis. Tačiau šis skaičius nereiškia, jog visi produktai yra tinkami. Atkreipkite dėmesį į priemones, kurios kruopščiai plauna drabužius ir nekenkia skalbimo mašinai. Taip pat visada atsižvelkite į tai, ką skalbiate ir kokioje temperatūroje. Kiekvienas skalbiklis turi savo temperatūrą, kurioje tinka jį naudoti.

Prižiūrėta skalbimo mašina ir tarnaus ilgiau, ir skalbs kokybiškiau!

Reklama