Gydykite užsikimšusias arterijas, kraujo riebalus, infekcijas ir peršalimą naudodami tik 3 ingredientus!

Gydykite užsikimšusias arterijas, kraujo riebalus, infekcijas ir peršalimą naudodami tik 3 ingredientus! Receptai

Puikus receptas, kurį reikia laikyti ant sienos. Šiame straipsnyje mes pasidalinsime senovės vokiečių receptu. Ši priemonė yra trijų itin sveikų ingredientų derinys, galintis teigiamai paveikti jūsų sveikatą.

Šis gėrimas susideda iš citrinos, imbiero, česnako ir, žinoma, vandens. Šios natūralios priemonės pranašumų yra daug ir įvairių.

Ši natūrali priemonė apsaugo nuo arterijų perpildymo. Be to, jis yra veiksmingas infekcijų ir peršalimo ligų prevencijai ir gydymui, intensyviai stiprina imuninę sistemą, padeda išvalyti kepenis ir kepenų fermentus, taip pat reguliuoja padidėjusį riebalų kiekį kraujyje, užkertant kelią visam kūno nuovargiui.

Šis vaistas apsaugo nuo laisvųjų radikalų organizme, kurie yra sunkiausių ligų, susijusių su širdies ir kraujotakos sistemos ligomis, priežastis.

Ingredientai virimui:
2 litrai gryno vandens
4 citrinos su žievelėmis
4 didelės česnako skiltelės
mažos imbiero šaknys (apie 3-4 cm)

Paruošimas:
Nuplaukite ir supjaustykite citrinas. Nulupkite česnaką ir sumaišykite jį su citrina ir imbieru maišytuve.

Paruoštą mišinį supilkite į metalinį dubenį, užpilkite 2 litrais vandens ir kartkartėmis pamaišydami pakaitinkite, kol mišinys užvirs. Leiskite mišiniui atvėsti. Nukoškite per sietą ir laikykite stikliniuose buteliuose.

Šį gėrimą gerkite po vieną stiklinę kiekvieną dieną, bent 2 valandas prieš valgį arba nevalgius.

Prieš naudojimą buteliuką gerai suplakite, kad citrina ir česnakai sumaišytų su sultimis. Nesijaudinkite dėl citrinos, o vanduo neutralizuos česnako kvapą.

Reklama