Himno giedojimas prezidentūroje virto kuriozu: Gitanas Nausėda sumaišė žodžius

Be kategorijos

Vasario 16-osios proga prezidentūroje vyko Valstybės apdovanojimų įteikimo ceremonija. Deja, šiemet ji neapsėjo be keistų kuriozų. Valstybinio Lietuvos himno nepavykus sugiedoti iš pirmo karto, taisyti padėti ėmėsi prezidentas Gitanas Nausėda. Tačiau ir vėl nesėkmingai – giedodamas himną prezidentas neteisingai pasirinko žodžius.

Apie nesėkmingą himno giedojimą prezidentūroje naujienų portalui tv3.lt pranešė skaitytoja kaunietė Dalia. Tiesiogiai stebėjusi transliaciją moteris negalėjo patikėti, kad tokią svarbią dieną himno mintinai giedoti neišmoksta net ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.

Jos teigimu, pirmiausia himno išėjo giedoti operos solistas Kostas Smoriginas jaunesnysis, bet, deja, jam sėkmingai to padaryti nepavyko.

„Matyt jam ne laiku liepė išeiti iš už durų ar neparodė, kada ateiti… Himno giedojimas virto absoliučiu fiasko“, – sako skaitytoja.

Himno žodžius sumaišė ir prezidentas

Nepavykus teisingai sugiedoti Lietuvos himno iš pirmo karto, taisyti padėti ėmėsi Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. Atsiųstame skaitytojos Dalios vaizdo įraše girdima, kaip prezidentas gieda Lietuvos himną:

„Lietuva Tėvyne mūsų, tu didvyrių žeme, iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia. Tegul tavo vaikai eina vien takais dorybės. Tegul dirba SAVO naudai ir žmonių gerybei“.

Štai šioje vietoje skaitytoja Dalia su šeima ir nesulaikė juoko. Skaitytoja rašo: „Negalėjau patikėti, ką girdžiu savo ausimis. Lietuvos prezidentas gieda, kad tegul visi dirba savo naudai, o ne „tavo naudai“, kaip iš tiesų rašoma himne. Gėda, prezidente, gėda. Nebemokame net savo šalies himno…“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi kaunietė.

Himną giedoti buvo pakviestas ir operos solistas Kostas Smoriginas, deja, į salę jis įžengė per vėlai ir nespėjo įstoti. Vėliau dainininkas socialiniuose tinkluose apgailestavo dėl šios situacijos.

„Sveikinu visus su Vasario 16-ąja – Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Šią iškilmingą dieną buvau pakviestas sugiedoti Tautišką giesmę Lietuvos respublikos prezidentūroje. Deja dėl renginio organizatorių kaltės nebuvau pakviestas į sceną prasidėjus giedojimui, kurį pradėjo pats prezidentas,to pasekoje išbėgau visiškam strese ir nebesupratau kuris stulpelis giedamas.

Visų labai atsiprašau už nepavykųsį pasirodymą.

Labai apmaudu, kad Lietuvos respublikos prezidentas nesusigaudęs situacijoje paprašė sugiedoti Tautišką giesmę iš naujo, bet jau be manęs“, – „Facebook“ rašė Kostas Smoriginas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!