Į ką turės grįžti zodiako ženklai nuo 2020 m. Spalio 14 d. Iki lapkričio 3 d.

Į ką turės grįžti zodiako ženklai nuo 2020 m. Spalio 14 d. Iki lapkričio 3 d. Horoskopai

2020 m. Spalio 13 d. „Mercury“ sustoja, kad grįžtų kitą dieną. Nuo šios akimirkos pažįstami žmonės pradės kristi iš mūsų aplinkos, susirašinėjimas sulėtės, dažniau padarysite neteisingą skaičių, atsiras daugiau netikėtų aplinkybių, kurios atšaukia susitikimus ir keliones.

Merkurijaus retrogrado metu neteisingai parašyta klaidinga adresas arba klaidinami pranešimai. Darbe susitikimai bus atšaukti ar suplanuoti, naujos idėjos nebus aptarinėjamos. Jei dabar įsidarbinsi, kas 3–4 mėnesius galvosi apie atsistatydinimą. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama įsigyti vadovėlių ir kursų, pirkti bilietus, užsisakyti viešbučio kambarius, susitikti su naujais žmonėmis, keliauti, kraustytis, pildyti dokumentus, prekiauti ir keistis.
Prie ko turės grįžti zodiako ženklai?

Avinas

Avinas laukia čekio mokesčių inspekcijoje ir darbe. Jie patys turėtų tikrinti čekius ir kvitus, išsiaiškinti, kur ir už ką sumokėjo, ir rasti jų naudai klaidų.
Jautis 

sulėtins verslo ir asmeninių santykių plėtrą. Nebūtina skirti svarbių derybų, pasirašyti sutarčių, vestuvių.
Dvyniai

dvyniai turėtų analizuoti medicininę informaciją, kuri jie vadovaujasi, kai sėdi ant dietos, apdorotos, pasirinkite sveikatingumo procedūros. Galbūt jie kažkuo klysta.

Vėžys
Vėžiai grįš prie apleisto hobio ar kūrybinio projekto. Vėžiu sergantiems tėvams bus sunku suprasti vaikus su vaikais (o tai nepaneigia paprastai ramių santykių, jei pokalbiuose neliečiate svarbių temų).

Liūtas
turės susigrąžinti dokumentus, susijusius su šeimos istorija ar nekilnojamuoju turtu. Laikotarpis yra nepalankus judėjimui, nebent Liūtai planuoja kada nors grįžti.

Mergelė
Iš Mergelės aplinkos dings pažįstami veidai. Bet jie sutiks žmogų, kurio seniai nematė. Laikotarpis yra nepalankus kelionėms, prekybai ir studijų pradžiai.

Svarstyklės
Svarstyklės turės problemų su pinigų pervedimais ir paketais. Jie gali pasimesti, ateiti ne tuo adresu, grįžti pas siuntėją (nesvarbu, ar Svarstyklės juos siunčia, ar priima).

Skorpionas

bus sunku išsakyti mintis, kad jos būtų suprantamos. Tuo pačiu metu jų mintys bus gilesnės nei bet kada. Jie turėtų užrašyti savo mintis, kad galėtų jomis pasidalinti tinkamesniu momentu.

Šaulys
Dabar Šauliai turi daryti viską, ką nori, kad būtų slaptai. Tuo pačiu metu, jei Šaulys grįš prie kai kurių senų įvykių, kurie jiems liko paslaptimi, analizės, jie galės išsiaiškinti, kas ten buvo.

OŽERAGIAI
Ožiaragiai sulėtins grupės projektus, kuriuose jie dalyvauja ar kuriuos organizuoja. Santykiai su draugais nustos vystytis. Gali sugrįžti susidomėjimas grupėmis ir bendruomenėmis, kurioms jie kadaise priklausė.

VANDENIS

Vandeniai sulėtins kai kuriuos dalykus darbe. Svarbūs susitikimai nebus konstruktyvūs. Verslo susitikimų organizavimas užsitęs. Bet bus naudinga grįžti prie senų nerealizuotų verslo planų ir juos dar kartą aptarti. ŽUVYS
Žuvims

kils problemų gavus vizą, gaunant pasą ar perkant bilietus kelionei į užsienį. Seni pažįstami, gyvenantys kitoje šalyje, primins apie save.

Reklama