Į kurią pusę važiuoja autobusas?

Į kurią pusę važiuoja autobusas? Įdomybės

„National Geographic“ sukurtas galvosūkis sugebėjo užfiksuoti beveik visą pasaulį vos per kelias valandas po jo atidarymo! Įdomu tai, kad dauguma suaugusiųjų dar negalėjo nustatyti, kur važiuos autobusas .

Atrodytų, kas gali būti lengviau nei atsakyti į elementarų klausimą: kur važiuos autobusas? Tačiau dauguma suaugusiųjų savo atsakymuose klysta elementariai ir nei patirtis, nei išsilavinimas negelbsti. Įdomu tai, kad vaikai sugebėjo rasti atsakymą daug greičiau. Pažiūrėkite, ar galite rasti atsakymą į šią mįslę?
Atidžiai žiūrėkite į paveikslėlį: autobuso pradžia ir pabaiga atrodo beveik vienodi, o tai daugelį suglumino. Dabar akimirkai įsivaizduokite, kad esate šiame autobuse … Ar suprantate? Ne taip svarbu, į ką atsakysi – autobusas važiuos į dešinę arba į kairę, nes abi šios parinktys bus teisingos. Laimikis yra ten, kur tu gyveni!

Atidžiai apžiūrėkite, kaip yra durys. Jei esate iš, tarkim, JAV, autobusas tikrai važiuos kairėn. Jei esate iš JK – į dešinę, nes eismas čia kairysis!
Atsakymas gulėjo beveik po nosimi, bet ar pavyko jį rasti? Šis galvosūkis dar kartą įrodo, kad iš pažiūros paprastos užduotys gali pasirodyti labai sunkios.

Reklama