Į skalbyklę dedu lauro lapų. Ši gudrybė sutaupo laiko ir nervų

Įdomybės

Lauro lapai plačiai naudojami kulinarijoje. Tačiau, pasirodo, jie puikiai tinka ir skalbimui. Išmokite įdomų triuką ir pažiūrėkite, kaip lauro lapus panaudoti dėmėms šalinti.

Kartais nutinka taip, kad į skalbimo mašiną metame įvairiausių spalvų drabužius. Kai kurie iš jų gali nudažyti. Ką tada daryti? Ar vienintelis išsigelbėjimas yra išmesti nusidažiusius drabužius ir nusipirkti naujus? Nieko negali būti blogiau! Naudodami šį paprastą triuką, galite išsaugoti savo drabužius! Viskas, ko jums reikia, yra… lauro lapai!

Lauro lapai nusidažiusiems drabužiams

Į skalbimo maišelį įdėkite kelis lauro lapelius. Tada įdėkite jį į skalbimo mašiną kartu su nusidažiusiais drabužiais. Nustatykite bet kurią programą ir įjunkite skalbimo mašiną. Problema turėtų greitai išnykti.

Lauro lapų nuoviras stipriai nusidažiusiems drabužiams

Jei drabužis labai pakitęs, paruoškite nuovirą, kuris padės drabužį išsaugoti.

1. Į didelį puodą supilkite vandenį, įberkite saują lauro lapų ir užvirinkite. Kai vanduo pradės virti, išjunkite viryklę ir leiskite vandeniui puode šiek tiek atvėsti.

2. Į atvėsusį vandenį įdėkite nusidažiusius drabužius. Palikite juos 3–4 valandoms.

3. Tada atsargiai išspauskite visus daiktus ir įdėkite į skalbimo mašiną. Skalbkite drabužius su milteliais ar kita įprasta skalbimo priemone.

4. Vėliau išimkite drabužius iš skalbimo mašinos ir džiaukitės puikiu rezultatu!

Triukas, kuris leis atsikratyti naminių gyvūnėlių plaukų

Kailiniuotų gyvūnėlių mylėtojai žino, kad plaukų nuo drabužių atsikratyti itin sunku. Tai erzinanti problema, su kuria susiduria daugelis žmonių. Tačiau tam yra ir labai paprastas sprendimas.

Norėdami atsikratyti pūkelių ir plaukų ant drabužių, į skalbimo mašiną tiesiog įpilkite acto. Skalbimo mašinos nustatymuose nieko keisti nereikia, nesunkiai išskalbsite drabužius pagal mėgstamą programą. Ir actas veiks stebuklingai, ir jūs patys pamatysite, koks skirtumas bus pridėjus acto į įprastą skalbimą. Jums patiks šis būdas!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt