Į tualetą įpilus šio skysčio, jis blizgės kaip naujas.

Įdomybės

Visi mėgsta gudrybes, kaip lengviau susitvarkyti naudojant namuose turimas priemones. Vieni pjaustymo lenteles valo su druska ir citrina, kiti bananų žieve ištrina batus, kad šie blizgėtų. O valymo entuziastai atrado dar vieną paprastą gudrybę – į tualetą įpilti populiarų gėrimą, kad klozetas blizgėtų kaip naujas.

Tikėtina, kad namuose jau turite viską, ko reikia. Daugelis mėgsta kolą, tad jos neretai turi namuose. Daugelis ją renkasi numalšinti troškuliui arba geria ją valgydami picą ar mėsainius.

Tačiau nedaugelis žino, kad ji puikiai tinka ir klozeto valymui. Naudojant kolą klozetą išvalysite greitai ir lengvai, o gera žinia ta, kad nereikės šveisti – visą darbą už jus atliks gėrimas.

Į tualetą įpylė kolos

Šis gazuotas gėrimas gali greitai ir lengvai padėti išvalyti klozetą. Viskas, ką reikia padaryti – į klozetą supilti butelį kolos. Gėrime esantys burbuliukai atliks visą sunkų darbą už jus.

Palikite gazuotą gėrimą pastovėti klozete per naktį. Kitą rytą tiesiog nuleiskite vandenį ir viskas – klozetas blizgės kaip naujas, rašo today.com.

„Coca-Cola“ (nuotr. SCANPIX)

Dar viena gera naujiena – baigę valyti klozetą, galėsite atsigaivinti stikline po valymo likusios kolos. Jei ieškote daug daugiau naudingų gudrybių, kaip paprasčiau tvarkyti namus, štai keletas būdų, kaip naminėmis priemonėmis lengvai pašalinti dėmes.

Jei puodeliuose nuo kavos ir arbatos liko dėmės, paprasčiausiai užberkite druskos ant baltosios citrinos žievelės dalies. Švelniai patrinkite dėmėtas vietas ir išsklaukite puodelį – dėmių neliks nė kvapo.

O jei ant drabužių atsirado rašalo dėmių, traukite iš šaldytuvo pieną. Per naktį pamirkykite purviną drabužį piene ir kitą dieną išskalbkite įprastu režimu.

Jei dėmės nedidelės, užpilkite šaukštelį pieno ant dėmėtos vietos ir palikite pastovėti 20 minučių. Patrinkite dėmę, kol jos neliks. Galiausiai išskalbkite įprastu režimu.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt