Įdomi istorija: tėvas sūnui atidavė savo širdį ir įrašė paskutinius žodžius

Įdomi istorija: tėvas sūnui atidavė savo širdį ir įrašė paskutinius žodžius Žmonės

Pinigai vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį žmonių gyvenime.

Vyro sūnui prireikė skubios širdies transplantacijos. Liko tik kelios dienos. Tačiau šeima neturėjo pinigų problemai išspręsti, todėl tėvas nusprendė mylimam sūnui atiduoti savo širdį. Jis nedvejodamas priėmė sprendimą. Tokį siužetą iš filmo „JOHN Q“ suvaidino vienas aktorius.


Yra tokia istorija. Kartą sūnus paklausė tėvo, ką šis jam padovanos per kitą gimtadienį. Tėvas paliko laišką sūnui. Jame sūnus perskaitė: „Aš tau padovanojau savo širdį“. Tai labai įdomi ir pamokanti istorija. Turbūt nė nesusimąstome, kaip kartais švaistome pinigus.

Aktorius įsivaizdavo, kad yra tas žmogus, kuris neturėjo pinigų, ir todėl turėjo priimti skaudų sprendimą. Kaip tėvas, jis įrašė paskutinius žodžius, kuriuos paliktų sūnui.

Mano sūnau, radau tau naują širdį. Tik turiu tau pasakyti keletą dalykų. Noriu, kad visada klausytum savo mamos, nes ji geriausia tavo draugė. Šeima be galo svarbi. O merginos… tu joms dar per jaunas. Bet kai ateis laikas, elkis su jomis kaip su princesėmis. Nes jos tokios ir yra. Ir jei pažadėsi ką nors padaryti… jei pažadėsi, taip ir padaryk. Nes tavo žodis turi būti tvirtas. Jei turėsi progą užsidirbti, pasinaudok ja. Net jei teks parduoti sielą. Nebūk toks kvailas kaip tavo tėtis. Viskas kur kas lengviau, kai turi pinigų.

Nerūkyk, nevartok narkotikų. Būk geraširdis ir nuoširdus. Jei kas nors bandys tave įskaudinti, būk vyras ir pastovėk už save. Neleisk blogoms dienoms tavęs parklupdyti. Gyvenime yra tiek daug gerų dalykų… Aš visada būsiu su tavimi, kad ir kur būčiau. Iki pasimatymo, sūnau. Aš tave myliu.

Tikimės, kad ši aktoriaus suvaidinta scena privertė jus susimąstyti apie savo pačių gyvenimą.

Reklama