Ieškant 3 pagrobtų mažamečių atlikta krata Antano Kandroto-Celofano mamos namuose

Naujienos

Kaltinamasis riaušių prie Seimo byloje Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, trečiadienį paskelbė, kad Kaune dingusių vaikų buvo ieškota jo mamos namuose Tytuvėnuose. Būtent šiame miestelyje buvo rastas automobilis, kuriuo galėjo pasišalinti savo tris vaikus pagrobę asmenys.

Kauno policijos atstovai spaudai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad Celofano pateikta informacija apie kratą jos mamos namuose yra tikra.

„Taip, buvo tikrinamas tas adresas, nes gauta reikšmingos tyrimui informacijos. Taip pat noriu pridurti, kad tikrintas tikrai ne vienas adresas. Tačiau ieškomų asmenų rasti dar nepavyko“, – teigė policijos atstovė.

Kaip „Facebook“ trečiadienį vakare skelbė prieštaringai vertinamas veikėjas, policija į jo Tytuvėnuose gyvenančios mamos namus atvažiavo vėlų vakarą.

A. Kandrotas pareiškė, kad pareigūnai į jo mamos namus „tyliai prisliūkino per vidinį kiemą“. Anot jo, pareigūnai vilkėjo civilius rūbus, pažymėjimus pateikė.

„Nenustebsiu, kad rytoj pas mane į namus jau čia kris į Kulautuvą, bandys pas mane vaikų ieškoti“, – piktinosi veikėjas.

Vis dėlto policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis naujienų portalui tv3.lt teigė, kad neturi tokių duomenų, jog minimo asmens mamos namuose apsilankė pareigūnai. Be to pridurta, kad informacija apie vykdomą paiešką ir taip nebūtų viešai skelbiama.

Primename, kad trečiadienį buvo paskelbta apie tris iš vaikų gerovės centro „Pastogė“ pagrobtus vaikus.

Liepos 18 d. apie 09.55 val. Kaune, P. Plechavičiaus g., nuo vaikų gerovės centro „Pastogė“ vartų, sutuoktiniai Inga (gim. 1983 m.) ir Mindaugas (gim. 1981 m.) Vilčinskai savavališkai pasiėmė tris savo vaikus (gim. 2018 m., gim. 2016 m., gim. 2014 m.). Asmenys galimai išvažiavo su „VW“ markės automobiliu (vokiška registracija).

Vaikų pagrobimas Kaune: pastebėję šiuos vaikus ar automobilį praneškite policijai (nuotr. Policijos)

Asmenis, žinančius nepilnamečių ir jų tėvų buvimo vietą, juos mačiusius, pastebėjusius nurodytą automobilį ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 156 str. 2 d. (Tėvas, motina ar artimasis giminaitis, pagrobęs savo ar savo artimųjų vaiką iš vaikų įstaigos arba asmens, pas kurį vaikas teisėtai gyveno). Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Anksčiau naujienų portalas tv3.lt skelbė, kad mažamečiai buvo paimti iš šeimos. „Siekiant apsaugoti nepilnamečių interesus, daugiau informacijos pateikti negalime“, – atsakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris.

Pirminiais duomenimis, vaikai buvo paimti antradienį iš vaikų gerovės centro „Pastogė“. Centro atstovai įvykio plačiau nekomentuoja.

„Dėl minėto įvykio vyksta ikiteisminis tyrimas, siekiant nepakenkti vykdomam tyrimui, informacija nebus teikiama“, – atsakė „Pastogės“ direktorė Gražina Didžbalienė.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!