Ignas Vėgėlė surinko per 36 tūkst. parašų

Naujienos

VRK priėmė Igno Vėgėlės atstovų atneštus rinkėjų parašų lapus

Respublikos Prezidento rinkimuose kandidatuojančio Igno Vėgėlės atstovai ketvirtadienį pristatė rinkėjų parašų lapus Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) ir užbaigė parašų rinkimą.

VRK priėmė Igno Vėgėlės atstovų atneštus rinkėjų parašų lapus Į VRK buvo pristatyta 11 bylų su popieriniais parašų rinkimo lapais deklaruojant, kad juose yra surinkta 15601 balsavimo teisę turinčių Lietuvos Respublikos piliečių parašas.

Užbaigus popierinių parašų rinkimo lapų priėmimo procedūrą, buvo konstatuota, kad 2024 m. kovo 28 d. 13.30 val. duomenimis, VRK administruojamame elektroninių paslaugų portale www.rinkejopuslapis.lt už Igną Vėgėlę elektroniniu būdu pasirašė 20536 rinkėjai.

Šiuo metu pasirašyti dar galima už Giedrimą Jeglinską, Gintautą Kniukštą, Arūną Rimkų, Valdą Tutkų, Eduardą Vaitkų ir Aurelijų Verygą

Andrius Mazuronis, Gitanas Nausėda, Ingrida Šimonytė, Dainius Žalimas, ir Remigijus Žemaitaitis parašų rinkimą jau yra užbaigę.

Kiekvienas Respublikos Prezidento rinkimuose kandidatuojantis asmuo turi surinkti ne mažiau kaip 20 tūkstančių jį palaikančių rinkėjų pritarimo parašų. Parašų rinkimo terminas baigiasi ketvirtadienį.

Respublikos Prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną.

Parengta remiantis VRK informacija.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt