Įmonių iš Rusijos Lietuvoje nebepriims

Naujienos

Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į Lietuvą persikelti norinčioms tarptautinėms kompanijoms iš Rusijos.

„Visos tarptautinės kompanijos, kurios palieka Rusiją, turėjo daugiau negu mėnesį apsispręsti, į kurią valstybę ketina perkelti savo biurus. Nors mūsų šalies tarnybos užtikrina itin griežtą kiekvienos atvykstančios bendrovės ir asmens patikrą, tačiau šiandien įmonių persikėlimas į Lietuvą neatitinka visuomenės lūkesčių.

Todėl stabdome tarpininkavimo raštų išdavimą tarptautinėms kompanijoms, kurios savo atstovybes turėjo Rusijoje. Pažymėtina, kad su rusiško kapitalo įmonėmis Lietuva niekada nedirbo ir jų nekvietė”, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Perkelti savo biurus į Lietuvą svarstė iki penkių tarptautinių Rusijoje veikusių kompanijų, kurių bendras darbuotojų skaičius siekė iki trijų šimtų asmenų. Dauguma jų veikė informacinių technologijų sektoriuje.

Iki kovo pabaigos į Lietuvą persikėlė 3 nedidelės tarptautinės kompanijos, anksčiau veikusios Rusijoje, bet savo atstovybes turėjusios ir Lietuvoje.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!