Inga ir Arūnas Valinskai pravėrė savo namų duris: gyvena su 2 ukrainiečių šeimomis, siunčia svarbią žinutę visiems

Naujienos

Inga ir Arūnas Valinskai atskleidė teikiantys pagalbą karo krečiamai Ukrainai ir iš jos bėgantiems žmonėms. Poros namuose apsigyveno net dvi ukrainiečių šeimos.

Apie tai A. Valinskas prabilo „Žinių radijo“ laidoje „Greiti pietūs“.

„Vienas prašymas: jei kažkas turite abejonių, ar galite pasikviesti ukrainiečių šeimą į savo namus, padarykite tai, nes jiems to labai reikia. Nenoriu girtis, tik noriu parodyti pavyzdį, pas mus gyvena dvi ukrainiečių šeimos. Aš žinau, kad du vyrai, kurie kovoja Ukrainoje, dabar yra ramūs dėl savo žmonų ir vaikų“, – sakė A. Valinskas.

Televizijos žvaigždė laidoje kalbėjo ir apie savo šou verslo pasaulio kolegas, kurie savo pasisakymais apie karą Ukrainoje šokiravo visuomenę. Pašnekovas tikino, kad jo kandūs pasisakymai apie šiuos žmones jokiu būdu nėra asmeninės nuoskaudos.

„Kokios gali būti asmeninės nuoskaudos su Gyčiu Paškevičiumi, „Rebelheart“ ar su tuo pačiu Selu? Aš tai pasakysiu bet kuriems, kurie skatins karą, neigdami jį ar pagražindami sakydami tokias nesąmones.

Šioje situacijoje turi pasirinkti ar tu juodas, ar baltas. Čia nėra žodžio laisvės. Čia nėra kitos pusės. Yra arba žudikai, arba žudomieji. Viskas. Čia yra karas. Arba tu stoji į Lavrovo pusę, kuris sakė, kad Ukrainos niekas nepuolė, arba ne“, – sakė A. Valinskas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!