INTERNAUTAI DEMASKAVO JŲ GERUMU MANIPULIAVUSIĄ AFERISTĘ: PASITIKRINKITE, AR NEPASIMOVĖTE

INTERNAUTAI DEMASKAVO JŲ GERUMU MANIPULIAVUSIĄ AFERISTĘ: PASITIKRINKITE, AR NEPASIMOVĖTE Įdomybės

Internete periodiškai pasirodančios jautrios istorijos apie likimo nuskriaustus žmones su prašymu jiems aukoti pinigus dažnai sujaudina ne vieną. Kilnu dėl tokio tikslo šiek tiek patuštinti piniginę. Tačiau kur pinigai – ten ir sukčiai, piktnaudžiaujantys žmonių gerumu.

Istorijomis apie aferistus besidalinančioje „Facebook“ grupėje internautai demaskavo merginą, renkančią pinigus vargšei senolei. Kaip paaiškėjo, senolė ir istorija – išgalvotos, o mergina patiklių tautiečių pinigėlius rinko į savo kišenę.

Vienos aferistus viešinančios „Facebook“ grupių vartotoja pasidalino įrašu, kuriame įspėja internautus nepasimauti ant jautrios aferistės istorijos.

„Man einant į parduotuvę sutikau garbaus amžiaus senute ji pažiurejo i mane ir tare: gal galite man padeti, sakau o kus padeti ji man tare: man šalta labai noriu valgyti noriu šiltesniu drabužių reikia kojnių pirstiniu“, – „Facebook“ rašė pinigus senolei rinkusi mergina (kalba netaisyta).

ergina tikino pavaišinusi senolę arbata su sumuštiniu, bet norinti jai padėti daugiau – todėl renka pinigus. Internautų teigimu, merginos pasiteiravus, kaip gali padėti, ji asmenine žinute atsiųsdavo savo sąskaitos numerį.

Akyliems „Facebook“ vartotojams į akį krito tai, kad prie istorijos pridėta neva merginos ir senolės nuotrauka – akivaizdžiai netikra. Pirmiausia, visa nuotrauka nespalvota, bet senolės galva spalvota. Taip pat į akis krenta ir keistai moderni senutės apranga – ji vilki medingu švarkeliu, o jos ūgis – stebėtinai didelis.

Galiausiai grupės nariai atkapstė ir originalią nuotrauką, kurioje tikrai nėra senutės. Originalioje nuotraukoje apsikabinusios pozuoja buvęs modelis Asta Valentaitė ir „Mis Lietuva“ Patricija Belousova.

Reklama