Įpilkite tai į vandenį ir palikite pamirkykite apatinius. Po 15 minučių jie bus balti kaip sniegas

Įdomybės

Nusprendėte įsigyti baltą apatinį trikotažą? Turime nepamiršti, kad po kelių skalbimų jis neatrodys taip gerai kaip pradžioje. Neišvengiama, kad ilgainiui jis taps pilkas. Tačiau yra naminė priemonė, kuri išspręs šią problemą! Viskas, ko jums reikia, yra audinių minkštiklis ir du ingredientai iš jūsų virtuvės.

Kaip išbalinti papilkėjusius baltus drabužius?

Veiksmingiausi, pasirodo, yra ne chemikalai iš parduotuvės, o patikrinti naminiai metodai. Juk naudojame namuose pieną, kefyrą, actą, sodą ar spiritą. Tačiau šiandien išmoksite dar vieną gudrybę, kurią kruopščiai saugo daugelis namų šeimininkių. Tai tikrai duoda įspūdingų rezultatų!

Kaip namuose balinti apatinius?

Paimkite plastikinį dubenį ir užpildykite jį karštu vandeniu – temperatūra turi būti tokia aukšta, kad jame negalėtumėte laikyti rankų. Tada ištirpinkite 2 kupinus šaukštus valgomosios druskos. Kitas ingredientas yra 1 didelis šaukštas kepimo miltelių. Kai jie ištirps, įpilkite mėgstamo audinių minkštiklio ir vėl išmaišykite.

Į gautą mišinį sudėkite pilkus skalbinius ir pamirkykite. Šis metodas yra saugus net nėriniams! Palikite juos skystyje apie 15 minučių. Praėjus šiam laikui, plaukite juos rankomis šiame mišinyje. Tačiau darykite tai labai švelniai, kad išvengtumėte nereikalingos žalos. Pastebėsite, kad apatiniai pabalo, o vanduo papilkėjo – ištraukė iš audinių visus nešvarumus ir pilką spalvą.

Tada nuplaukite savo skalbinius švariu vandeniu ir išskalbkite kaip įprasta. Poveikis bus puikus! Tai puikus ir labai naudingas triukas, dėl kurio pilki apatiniai staiga tampa balti – kaip nauji! Galite jaustis kaip baliklio reklamoje!

Atkurs pilką spalvą, bet nepataisys senų drabužių

Taip, pilka liemenėlė vėl taps balta, bet jei ji sena, pasitempusi ir netinkama nešioti – nepadės nė vienas iš naminių balinimo būdų! Taigi, naudokite sveiką protą!

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!