Iš komos pabudusi moteris šokiravo net medikus savo pasakojimu apie tai, ką matė

Įdomybės

31-erių dviejų vaikų mama papasakojo, kaip po ginekologinės procedūros buvo skubiai nugabenta į ligoninę dėl vidinio kraujavimo ir būdama komoje patyrė pomirtinį gyvenimą.

Jessie Sawyer sakė: „Jei prieš 10 metų man būtumėte pasakę, kad patirsiu pomirtinį gyvenimą, būčiau nepatikėjusi.“ Apie tai ji kalbėjo amerikiečių televizijos laidoje „Inside Edition“.

Teigia susitikusi su geriausiu draugu

Apibūdindama savo pomirtinį gyvenimą, Jessie sakė: „Tolumoje pamačiau figūrą ir atpažinau, kad tai vienas iš mano geriausių draugų, kuris mirė prieš dvejus metus. Taip pat pamačiau ryškią šviesą ir tada supratau, kad tai yra mano mirtis.“

Jessie sakė, kad tada pamatė, kaip jos mirtis paveikė jos vyrą ir du vaikus. „Man buvo parodyta, kaip mano mirtis paveiks mano šeimą. Mano du vaikai, nors ir sielvarto prislėgti, užaugs ir turės gerą gyvenimą“, – sakė ji.

Jos artima mirčiai patirtis truko neilgai ir Jessie sakė, kad tada ji pamatė, kaip grįžta atgal į savo kūną, o tai, pasak jos „buvo skausminga“, rašoma themirror.co.uk.

Moteris ligoninėje (nuotr. 123rf.com)

Vėliau ji papasakojo gydytojams, kas nutiko. „Jie sakė, kad kurį laiką vaikščiojau tarp gyvenimo ir mirties“, – teigė moteris.

Dr. Jeffrey Longas, onkologas, įkūręs Artimos mirties patirties tyrimų fondą, teigė, kad moterų pasakojimai apie mirtį atitinka tai, ką jam pasakojo kiti.

„Žmonės, kurie miršta trumpam, dažniausiai susiduria su spindinčios šviesos ir išėjimo iš kūno patirtimi. Daugelis pasakoja apie susitikimus su mirusiais giminaičiais ir net naminiais gyvūnais.

Tačiau visa tai neįmanoma, nes kai mirštate, miršta jūsų smegenys, todėl tai sunku paaiškinti“, – sakė jis.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!