Iš Šeimų Atimtus Vaikus Pardavinėjo Už Pinigus: Sulaikyta 18 Žmonių Gauja

Iš Šeimų Atimtus Vaikus Pardavinėjo Už Pinigus: Sulaikyta 18 Žmonių Gauja Įdomybės

Italijos policija sulaikė 18 žmonių, įskaitant miestelio merą, medikus ir socialinius darbuotojus, kurie įtariami subūrę gaują, prekiavusią socialiai remtinų žmonių vaikais.

Bibiano, miestelio šalies šiaurėje, pareigūnai sulaikė įtariamuosius po beveik metus trukusio tyrimo. Jo metu buvo nustatytas tinklas asmenų, paveikusių vaikus liudyti prieš savo tėvus. Vienas iš jų naudojamų metodų buvo elektrošokas. Taip vaikams buvo įskiepijama, kad jie tariamai patyrė seksualinę prievartą.

Vėliau tokie vaikai buvo parduodami už pinigus kitoms šeimoms. Dovanos ir laiškai iš gimtųjų namų buvo slepiami sandėlyje, kurį vėliau aptiko policija. Jie iš šeimų atimtų vaikų taip ir nepasiekdavo. Taip pat jie galimai į bylas įsegdavo „vaikiškus“ seksualinį išnaudojimą įrodančius piešinius, kuriuos vėliau pristatydavo kaip savo prižiūrimų vaikų darbus.

Naujienų agentūrai AFP informaciją apie vaikais prekiavusią gaują patvirtino ir Bibiano policija.

Tarp įtariamųjų – Bibiano meras ir socialinio darbo asociacijai priklausantys psichiatrai.

„Šie kaltinimai, jeigu pasitvirtins, yra gąsdinantys ir šokiruojantys“, – pareiškė Italijos premjeras Giuseppe Conte’as G20 susitikimo Japonijoje metu.

Italijos žiniasklaidoje ši byla vadinama „Angelai ir Demonai“. Tyrėjų teigimu, suimtieji veikė grupėje atiminėdami vaikus iš šeimų, atsidūrusių sudėtingoje situacijoje ir „parduodami“ juos už pinigus kitiems tėvams.

„La Repubblica“ teigimu, kai kuriems įtėviams yra pateikti kaltinimai dėl seksualinio priekabiavimo prieš vaikus, už kuriuos socialiniams darbuotojams buvo sumokėti pinigai.

Policija neskelbia, kiek vaikų galėjo būti įtraukti į tokias schemas, koks jų amžius. Italijos žiniasklaidoje rašoma, kad šioje nusikalstamoje schemoje kalbama apie „šimtus tūkstančių eurų“, kuriuos galėjo gauti nusikaltėlių grupuotė..

Reklama