Išdavystė: miesto politikas atskleidė rusams nesaugomą kelią Ukrainoje

Naujienos

Iziumo apgultį surengę Rusijos kariai į miestą pateko juos atvedus vienam iš miesto tarybos narių, skelbia kitas deputatas Maksimas Strelnikas. Rusijos pajėgos įžengė į miestą nepastebėtos, Ukrainos kariuomenė aršiai ginasi.

„Iziumas nepasiduoda. Šeštadienį, kovo 26-ąją, gavome duomenų, kad į Iziumą pateko rusų okupantai. Pasirodo, kad jie ne šiaip pateko į miestą, o juos įsivedė ir jiems parodė neapsaugotą kelią valstybės išdavikas Anatolijus Fomičevskis – savo „Facebook“ paskyroje rašė M. Strelnikas. – Būtent dėl to rusų okupantai pajėgė nepastebėti patekti į miestą, tačiau Ukrainos ginkluotosios pajėgos nepasiduoda ir tęsia nuožmius mūšius dėl Iziumo su rusų okupantais“.

Politikas akcentavo, kad jei okupantams nebūtų nurodyta, kaip patekti į miestą, jie ten niekada nebūtų papuolę. Šiuo metu Iziumas yra visiškai užblokuotas ir humanitarinė pagalba į jį patekti negali.

Kovo 24-ąją Rusijos gynybos ministerija paskelbė „užėmusi“ Iziumo miestą Charkivo srityje, tačiau Ukraina šios informacijos nepatvirtino.

Šaltinis: tv3.lt


Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!