Išgirdus A. Valinsko žodžius Eglė kreipiasi į lietuvius: „Gėda ir šlykštu“

Naujienos

„Ketvirtadienį vakare prisėdau prie televizoriaus ekrano. Įsijungiau vieną pokalbių laidą, kurioje dalyvavo prodiuseris Arūnas Valinskas. Jo žodžiai mane labai palietė, jau kurį laiką nesiliauju galvojusi, kaip jis tiksliai ir nevyniodamas žodžių pasisakė apie šiuolaikinį jaunimą“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Eglė.

Laidoje bendrai daug kalbėta apie šiuolaikinius moksleivius, paauglius, bet aš dabar ne apie tai. Labiausiai noriu pasidalinti tuo, ką išgirdau iš Arūno Valinsko. Jis sako, kad šiuolaikiniai vaikai – ištižėliai ir lepūnėliai, kurie nenori mokytis, negerbia mokytojų ir apskritai neturi autoritetų.

Ir jei anksčiau mūsų tėvai mus mokėdavo auklėti, o mes, jusdami pagarbą, klausydavome jų, nes žinojome, kad turime kažką pasiekti ir tapti gerais savo srities specialistais, tai dabartinei kartai – visiškai viskas yra nė motais.

Gėda ir šlykštu

Jie gali spjauti į mokytoją, išeiti iš pamokos kada užsinorėję, o jei kas nepatiks – apskųs tėvus arba pedagogus vaikų teisėms arba kitokioms tarnyboms.

Valinskai (Fotobankas)

Gėda ir šlykštu, kad šiuo metu visuomenėje auga nevaldomas ir nekontroliuojamas jaunimas – juk jie kada nors užims mūsų darbo vietas. Todėl labai kreipiuosi į visus tėvus – atsigręžkite į savo vaikus, stebėkite, auklėkite, rodykite dėmesį, nes kitaip išaugs nekontroliuojama monstrų karta.

Autorius: skaitytoja Eglė

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt