Išgirdusi, ką dabar veikia šiurpiosios Šiaulių „kanibalės“, pakraupo: tegul žino visi (1)

Naujienos

2011-ųjų metų vasarą Lietuvą sukrėtė protu nesuvokiamas atliktas žiaurus nusikaltimas, kurio auka tapo Šiauliuose gyvenusi 17-metė moksleivė. Nusikaltimą atlikusios bendramokslės Viktorija Lietuvninkaitė ir Viktorija Vaitiekaitytė buvo nuteistos kalėti 20 metų. Tačiau mažai kas žino, kad vieną jų jau dabar galima sutikti laisvėje, o tiksliau – dirbančią vienos Panevėžio parduotuvės kasoje.

Prabėgo beveik 13 metų nuo tos dienos, kai Šiauliuose be žinios pradingo 17-metė gimnazistė. Vos po kelių dienų paaiškėjo, kad ji buvo žiauriai nužudyta, o jos palaikai išniekinti.

Gyvai bendramokslei galvą nupjovusios žudikės savo sielų neatvėrė nei tyrėjams, nei psichiatrams. Nusikaltimas įvykdytas dar 2011-ųjų vasarą.

Nustačius, kad jos abi yra pakaltinamos, teismas žudikėms skyrė po 20 metų nelaisvės. Vis dėl to, naujienų portalo tv3.lt šaltinių duomenimis, įkalinimo įstaigoje kanibalėmis pramintos žudikės tepraleido tik apie pusę joms skirto laiko. Malonės sulaukusios žudikės šiuo metu jau mėgaujasi gyvenimu pusiaukelės namuose.

Be to, žiniasklaidoje nuskambėjo ir faktas, kad nuteistosios V. Lietuvninkaitė ir V. Vaitiekaitytė kalėjimo įstaigoje pasikeitė savo pavardės – Lietuvninkaitė į Mikalauskaitę, o Vaitiekaitytė į Uždavinytę.

Sulaukė malonės

Tačiau dar šią vasarą lietuviai susidūrė su kraupia žinia. Nuteistos merginos dirba prekybos centre bei laisvai vaikšto laisvėje. Apie tai tąkart pasakojo liudininkė Nijolė.

Tuo metu, pasak Nijolės žinių, merginos darbavosi populiaraus prekybos centro logistikoje, sandėliuose. Visgi, neseniai paaiškėjo, kad viena nusikalėlių buvo pastebėta aptarnaujanti klientus kasoje.

Viktorija Vaitiekaitytė ir Viktorija Lietuvninkaitė (nuotr. YouTube/ekrano nuotrauka)

Apie tai viešai socialiniame tinkle „Facebook“ prabilo viena moteris.

„Širdis, siela ir kūnas dreba pamačius tokias „naujienas“… Pamačius šitą baisų antžmogį LAISVĖJE. Dirba. Sėdi kasoje, vienoje iš Panevėžio parduotuvių…

Dreba širdis ne iš baimės, o iš pykčio, iš begalinės širdgėlos ir impotencijos, nes tu nieko negali padaryti. Toks įstatymas… Jos elgėsi gerai, nepadarė kalėjime nusižengimų. Manipuliavo geru savo elgesiu. Bet blogis lieka blogiu…

Vaitiekaitytei ir Lietuvininkaitei buvo duota tik 20 metų kalėti – labai nedaug. Labai mažai metų palyginus, ką jos atėmė iš Nedos, jos tėvelių ir visų artimųjų.

Nuoširdžiai nesuprantu, kodėl įstatymas toks supuvęs ir nuolat remia nusikaltėlius. Juos bando integruoti į visuomenę. Mums žudikų nereikia…

Kodėl niekada nėra pagalvojama apie aukos artimuosius. Kaip jie jaučiasi? Ką jie išgyvens (vėl) pamatę savo dukros žudikus? Šiuo atveju va ramiai aptarnaujančius maisto prekių parduotuvėje…

Tiek daug visko galvoje ūžia, kad atrodo, kad ir ką tu pasakysi, parašysi, padarysi bus maža, nes niekas pilnai neišreikš tavo patirtų emocijų… Kad ir kiek praeis metų visada bus sieloje randas, kuris bet kada prasivers.Labai sunku matyti, žinoti, kad žudikės gyvena. Jos laisvos… Deja….

<…> Kuo daugiau tegul žino, kad kanibalės laisvėje. Vaikšto tarp žmonių, vaikų, gyvūnų. Būkite atsargūs, nes niekas nežino kas jų supuvusioje galvoje sukasi“, – dalijasi socialiniuose tinkluose Dovilė Liutkutė.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt