Išlaisvinkite savo meilės galimybes pasirinkdami taro kortelę

Išlaisvinkite savo meilės galimybes pasirinkdami taro kortelę Įdomybės

Išlaisvinkite savo meilės galimybes pasirinkdami Taro kortą. „Taro“ yra kortų žaidimas, kurį galima naudoti kaip orakulą, padedantį pažinti save, nukreipti meditaciją ir patarti to ieškantiems.

Pateikiame jums 3 Taro kortas. Pasirinkite vieną iš jų ir pažiūrėkite, ką jis sako apie jūsų meilės potencialą. Išlaisvinkite savo meilės galimybes pasirinkdami Taro kortelę :

1 kortelė – lazdelių karalienė

Šios kortelės raktiniai žodžiai yra laimė, aistra ir susidomėjimas. Jūs domitės asmeniu ir jei nesistengiate to nuslėpti, galite užmegzti santykius.

Tačiau jei jau esate santykiuose , turėtumėte parodyti partneriui, kad jums rūpi jūsų santykiai, ir skirti jiems daugiau dėmesio. Praleiskite daugiau laiko kartu darydami pozityvius dalykus ir turėdami reikšmingų pokalbių. Atraskite naujų pomėgių ir praplėskite savo santykių akiratį.

Jei esate vienišas, pasinaudokite laisve atverti širdį meilės siūlomiems išgyvenimams. Toks požiūris gali paskatinti jus rasti savo svajonių asmenį . Tačiau būkite atsargūs, kad nepritrauktumėte savininko partnerio.

Šios kortos atvaizdas – karalienė, sėdinti soste, vienoje rankoje laikanti lazdelę, kitoje – saulėgrąžų sėklą. Saulėgrąžų sėklos – tai galimybė pažinti savo svajonių žmogų.

2 kortelė – vežimas

Šioje kortelėje pavaizduotas jaunas karalius vežime ir reiškia „veiksmą“ ir „įsigijimą“. Aistringa meilė pakeliui.

Jei jau turite partnerį , žinokite, kad jis yra visiškai susijęs su santykiais ir yra jus įsimylėjęs. Meilė, kuria dalinasi šis žmogus, yra gili ir stipri. Tačiau nusistatykite prioritetus ir nepraraskite meilės.

Jei esate vienas, likimas jūsų kelyje pasitrauks ypatingą žmogų. Jei jau jaučiate kažkam ypatingą, bet sunkiai išreiškiate savo tikrus jausmus, paleiskite savo baimes!

Turėtumėte pasinaudoti kiekviena proga išreikšti savo meilę tam, kuris yra ypatingas jūsų gyvenime!

3 kortelė – kardų karalius

Ši korta simbolizuoja autoritetą, jėgą ir kantrybę bei rodo, kad santykiuose imsitės lyderio vaidmens!

Šioje kortelėje pavaizduotas klestintis žmogus, sėdintis soste. Kairėje rankoje jis nešioja karūną ir kardą. Jis yra imperatorius, apdovanotas didele išmintimi ir didele gyvenimo patirtimi. Ši korta įkūnija užsispyrusį, tačiau atsidavusį savo tikslams.

Jei esate santykiuose,  įgijote tam tikrą lyderio poziciją ir viskas vyksta pagal jūsų norus. Būkite dėmesingas ir nebūkite pernelyg reiklus, nes bendravimo ir pusiausvyros trūkumas gali pakenkti santykiams.

Jei neturite partnerės, bet galvoje turite konkretų žmogų, galite greitai užkariauti jos širdį. Jei pasitiki šiuo asmeniu, priversk ją mylėti. Tu nuspręsk.
Ar jūsų atvirukas atnešė svarbių pranešimų apie jūsų meilės gyvenimą? Palikite mums komentarą apie šį klausimą!

Reklama