Išmeskite pro langą žiupsnelį cukraus, kad pinigai patektų tiesiai į jūsų rankas, o sėkmė nenusigręžtų visus metus

Išmeskite pro langą žiupsnelį cukraus, kad pinigai patektų tiesiai į jūsų rankas, o sėkmė nenusigręžtų visus metus Įdomybės
Tiesiog paprastas žiupsnelis cukraus padės ne tik išgelbėti visą šeimą nuo bėdų, bet ir pritraukti pinigų, sėkmės ir laimės į namus. Nedaug žmonių žino, tačiau psichinės dvasios specialistai jau seniai naudoja cukrų kaip energijos kristalą, kuris sugeba kaupti ir dauginti informaciją, pavyzdžiui, paprastą kompiuterio atmintinę. 
Tačiau norint nepadaryti klaidų, svarbu žinoti niuansus.
Įtraukite į savo gyvenimą gerovę su cukrumi 2021 m. Šnabždesiai teigiamai veikia cukrų, padeda pritraukti laimę į savo gyvenimą. Labai svarbu tikėti tuo, ką darote, ir būtinai pašalinti vidines abejones, jei turite.

Taigi pirmasis šnabždesys, kurį galite padaryti

Jis skaitomas balkone arba prie lango, taip pat galite išeiti į lauką. Paimkite šiek tiek cukraus ant delno ir sakote jam šiuos žodžius:
„Kadangi šis cukrus yra saldus, taip ir mano gyvenimas yra saldus“
Reikia pasakyti 3 kartus ir leisti cukrui nuleisti vėją. Vėjas atneš jums gerų pokyčių, svarbiausia juos atidaryti ir įsileisti.

Antroji praktika, kurią galite atlikti

Jis laikomas namuose kampe. Turite pasiimti cukraus, eiti su juo į savo namo kampus ir supilti kampus su šiais žodžiais:
„Pyliau cukrų, pritraukiu laimę į namus“
Šiuos žodžius galima sakyti ir kartoti kas savaitę sekmadienį.
Taip pat galite pridėti cukraus prie savo namų slenksčio. Norėdami tai padaryti, atidarykite duris, įpilkite cukraus ir pasakykite:
„Aš atveriu duris į laimės vilionę“
Ir šiek tiek pabarstykite cukrumi.
Šis ritualas atliekamas ryte.
Jei esate blogos nuotaikos, galite įdėti cukraus į arbatą su šiais žodžiais:
„Į džiaugsmą ir laimę į arbatą dedu cukraus, aš ateisiu“
Tai yra tokia paprasta praktika, tačiau ji padeda pritraukti laimę ir pritraukti sėkmės jūsų gyvenime.
Reklama