Išmintinga sena burtininkė visiems paruošė dovaną

Įdomybės

Kiekvienas žmogus, kažkur savo sielos gilumoje, neatsižvelgdamas į savo amžių, ir toliau tiki stebuklais ir magija … Pasirinkite maišą ir pamatykite stebuklą!

Tikrai, kai buvai mažas, tau patiko skaityti pasakas apie geras burtininkes, kurios teikia norus.

Šiandien kviečiu aplankyti vieną gerų burtininkių ir tolimą pasakų šalį. Taigi, įsivaizduokite, kad eidami miesto gatvėmis pasukote į parką ir ėjote nežinomu keliu. Supratai, kad pasiklydai nepažįstamoje vietoje, viskas apaugusi medžiais. Jūs atsigręžėte atgal, bet medžių šakos užstojo kelią. Jūs nusprendėte eiti toliau keliu. Labai greitai ji nuvedė jus į saulėtą proskyną. Tuoj pajutai, kad širdyje ramu ir šilta. Kirtimo viduryje pamatėte geraširdę senutę, kuri mezgė kažką mezgimo virbalais.

Ji pasakė:

„Aš čia ilgai laukiau. Jūs esate geras žmogus ir nusipelnėte atlygio. Pasirinkite sau krepšį su likimo dovana. Viskas, kas į tai investuota, išsipildys per 14 dienų! “

Jūs žiūrėjote į krepšius ir galvojote. Jie visi buvo gražūs. Pasirinkote maišelį. Jie padėkojo būrėjai ir per minutę buvo įprastame parke.

Taigi, kurį krepšį pasirinkote ir ką gavote:

Žalias lininis krepšys

Jūsų dovana yra finansinė gerovė. Labai greitai jūsų finansinės problemos bus išspręstos. Palaukite piniginės papildymo. Išleisk šiuos pinigus savo džiaugsmui

Džiuto krepšys

Jūs esate paprastas žmogus, o likimas paruošė jums neįtikėtiną staigmeną. Jūs gausite savo trijų norų išsipildymą. Taigi pasakykite, ko konkrečiai norite, ir pasakykite tai garsiai. Visi jie pradės pildytis labai greitai.

Raudonas maišelis

Jūs gavote džiaugsmą ir meilę. Tikėkitės malonių įvykių artimiausiu metu. Jie tiesiogine to žodžio prasme apvers jūsų gyvenimą. Skrisite meilės sparnais.

Auksinis šilko maišas

Krepšyje buvo laimė. Paprasčiausias, žmogiškiausias. Jam reikia laiko atsiverti. Netrukus tai pajusite. Jums pasiseks daugeliu dalykų. Į jūsų gyvenimą įsiveržia malonūs pokyčiai.

Rudas aksominis maišelis

Sėkmė buvo laikoma maiše. Taigi drąsiai imkitės bet kokio verslo – jums pasiseks viskuo. Per ateinančius du mėnesius jums nereikia nieko jaudintis. Fortūna yra jūsų pusėje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt