Išmintingo Jesterio patarimas – ar likimas ką nors pakeis jūsų gyvenime

Išmintingo Jesterio patarimas – ar likimas ką nors pakeis jūsų gyvenime Įdomybės

Labai ačiū, mieli draugai, už jūsų teigiamus, nemalonius, komentarus ir finansinę pagalbą. Visa tai man pervertinta.

Šiandien kviečiu išsirinkti vieną kortelę iš dešimties, kurią atsitiktinai atrinkau iš „Kvailio išminties“ kaladės. Šiame žemėlapyje nustatykite savo perspektyvas ir nuotaiką.

Mes visi skirtingais būdais susiejame su ateities kortomis. Kažkas iš tikrųjų bando išmokti Likimą, o kažkas tai vadina pramoga. Tačiau giliai visi tikisi rasti savo ateitį kortose.

Nežiūrėkite į kortas per daug rimtai. Tavo gyvenimas tavo rankose. Kodėl verta pasitikėti jos kortų ranka? Be to, šis derinimas buvo atliktas ne tik jums – čia ir dabar, bet ir visiems, kurie tam tikru laiko periodu užklumpa.

Tačiau Viešpaties keliai yra neišsemiami. Kartais likimas bando jums užsiminti per kortas. Todėl atidžiai žiūrėkite į informaciją ir pabandykite joje rasti tiesos grūdą.

Jauskis kaip namie. Atsipalaiduok ir užsimerk. Pagalvokite apie problemą, kuri pastaruoju metu jus vargina. Aiškiai pasakykite.

Dabar pasirinkite

Iš „Jester's Wisdom“ kaladės pasirinkite vieną iš dešimties kortelių ir įsiminkite numerį.
Iš „Jester’s Wisdom“ kaladės pasirinkite vieną iš dešimties kortelių ir įsiminkite numerį.

Kortelės prasmę galite pamatyti dešimties kortelių galerijos straipsnio pabaigoje, ten ją surasdami pagal įsimintą numerį.

Ir dabar aš jums visiems išsirinksiu bendrą kortelę. Vadinamasis DIENOS ŽEMĖLAPIS:

Atvirkštinis kortelių turinys - negaiškite laiko beprasmiškoms pastangoms.
Atvirkštinis kortelių turinys – negaiškite laiko beprasmiškoms pastangoms.

Turinio juokdarys paliko tave, o kartu su juo prarasta gyvenimo prasmė. Kas tau nutiko? Ar jūs pervargote? O gal esate stresas? O gal tai tik pavasario gedimas?

Bet kokiu atveju turėtumėte rasti ramų kampelį ir apmąstyti savo gyvenimą. Raskite savo dekadentiškos nuotaikos priežastis. Pagalvokite apie tai, kad jūsų gyvenimas yra unikalus ir neįkainojamas. Ir jūs esate visiškas jos šeimininkas. Tai reiškia, kad iš jo galite lipdyti viską, ko norite.

Ką tu padarei, kad taip nesinorėtų gyventi, o jei taip, tai nuobodu? Įjunkite vaizduotę. Pagalvokite, ką daryti, kad jūsų gyvenimas vėl spindėtų visomis vaivorykštės spalvomis? Ko tau trūksta? Tai aiškiai suformuluokite patys.

Jūs neturėtumėte būti lygūs kitų žmonių mintims ir nuomonėms. Šviesos šaltinio ieškokite savo sieloje.

Mūsų gyvenimas praranda prasmę, kai pradedame gyventi be tikslo. O jūs sakote, kad turite tikslą? Gal šiandien ji per aukšta ir nepasiekiama? Nuleiskite juostą šiek tiek žemiau – ir taip? – ar gali ją nugalėti?

Vingtelėk, kraipyk smegenis. Paklauskite savęs, ko norėtumėte dabar? Prisiminti:

„Norėti nėra kenksminga – kenkia NENORI“

Ugdykite savo norus. Ieškokite būdų, kaip juos įgyvendinti.

Jei jums tiesiog trūksta akumuliatoriaus, turėtumėte ieškoti būdų, kaip jį įkrauti. Pasitarkite su savo gydytoju. Gerti vitaminus. Jei įmanoma, eikite į kurortą arba aplankykite motiną kaime. Bent pasivaikščiokite parke. Ir žiūrėk, ieškok savyje laimės šaltinių.

Jesterio įspėjimas:

„Gyvenimo prasmė yra pačiame gyvenime. Mylėk save. Kiekvieną akimirką ieškok džiaugsmo. Džiugink savo gyvenimą“.

***

Na, dabar Galerija. Prisiminkite pasirinktos kortelės numerį ir raskite ją galerijoje. Po juo esančiame paraše galite perskaityti Išmintingo juokdario tarybą kaip tik jums.

Galerija, kurioje yra 10 atsitiktinių kortelių iš „Kvailio išminties“ kaladės

***

DIENOS Frazė

„Gyvenimas yra per trumpas, kad ryte galėčiau pabusti su apgailestavimu. Taigi mylėk tuos, kurie su tavimi gerai elgiasi, atsisveikink tuos, kurie klysta, ir pasitikėk, kad viskas vyksta ne atsitiktinai“.

(Motina Teresė)

SĖKMĖS VISIEMS IR SVEIKATAI!

Reklama