Išplatino pranešimą, skirtą Rusijos piliečiams, kurioje skatinama nelikti pasyviais stebėtojais, o veikti

Naujienos

Naktį iš penktadienio į šeštadienį kibernetinių įsilaužėlių grupė „Anonymous“ išplatino pranešimą, skirtą Rusijos piliečiams, kuriame skatinama nelikti pasyviais stebėtojais, o veikti.

„Linkėjimai Rusijos piliečiams, tai žinutė nuo „Anonymous“. Esate įstrigę už geležinės propagandos uždangos, o jūsų vyriausybė bando neleisti jums dalyvauti tarptautiniame dialoge bijodama to, ką galite sužinoti.

Daugelis jūsų gali net nežinoti tikrosios priežasties, nulėmusios pastarąsias šalies bankų ir ekonomikos problemas, su kuriomis dabar susiduriate.

Turime pranešimų, kad pasauliniai įvykiai Rusijos žiniasklaidoje sulaukia labai mažai dėmesio, nepaisant to, jog Rusija dabar pasaulinės krizės centre“, – savo žinutėje Rusijos piliečiams rašo „Anonymous“.

Mes palaikome jus ir teiksime kibernetinę pagalbą visos kovos metu.

„Anonymous“

„Įsiveržus į Ukrainą Vladimiro Putino režimas vykdo karo nusikaltimus, o tai sukėlė didžiulę pabėgėlių krizę ir daugybę mirčių. Jei jau žinote apie karą, galbūt jums buvo pasakyta, jog jį sukėlė NATO.

Tai vienas iš tų retų atvejų, kai NATO iš tikrųjų yra gynybinėje pozicijoje. NATO istorija ir padėtis Europoje nepateisina Putino didelio masto bombardavimo ir invazijos į kaimyninę suverenią šalį.

Agresyvūs Putino veiksmai Ukrainoje sukėlė pasipiktinimą visame pasaulyje, todėl šaliai sugriežtintos sankcijos. Jos nekenkia Putinui, jos pakenks tik eiliniams žmonėms kaip jūs, kurie nėra atsakingi už karą. Dauguma racionalių žmonių visame pasaulyje supranta, kad jūs nesate kaltas dėl savo lyderio veiksmų.

Tiesą sakant, matome, daugelis jūsų protestavo prieš karą ir įvairiais būdais priešinosi, rizikuodami suėmimu ir kalėti daugiau nei dešimtmetį“, – pastebėjo „Anonymous“.

„Pasaulis nenori, kad jūs kentėtumėte, bet, deja, mūsų vyriausybės su mumis elgiasi kaip su pėstininkais savo šachmatų žaidime, o Putinas aukoja Rusijos gyventojus.

Šiuo metu taikiausias būdas užbaigti karą Ukrainoje, tai sukilti Rusijos žmonėms prieš Putiną ir pašalinti jį nuo valdžios.

Mes palaikome jus ir teiksime kibernetinę pagalbą visos kovos metu“, – rašoma „Anonymous“ pranešime.

Primename, Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, į pastarosios pusę stojo programišiai „Anonymous“. Programišiai rengia atakas prieš Rusijos valstybines įstaigas, propagandines žiniasklaidos priemones, Rusijos bankus.

„AnonYmous“ programišių paskyrose buvo pastebėtos naudojamos grotažymes #OpRussia ar #OpKremlin. Panašiai kaip ir #OpISIS, kuomet programišiai nulaužė teroristinių organizacijų propagandinius kanalus.

Šaltinis: delfi.lt
Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!