Išsamus mėnulio kalendorius 2021 m. Vasario mėn

Išsamus mėnulio kalendorius 2021 m. Vasario mėn Įdomybės

Mėnulio fazės 2021 m. Vasario mėn

  • Pilnatis 2021 m. Vasario mėn. – 2021 m. Vasario 27 d. 11:17 val.
  • Jaunas mėnulis 2021 m. Vasario mėn. – 2021 m. Vasario 11 d. 22.05 val.
  • Trečiasis ketvirtis 2021 m. Vasario mėn. – 2021 m. Vasario 4 d. 00 val. 44 min.
  • Pirmasis ketvirtis 2021 m. Vasario mėn. – 2021 m. Vasario 19 d., 00 val. 04 min.
  • Augantis mėnulis 2021 m. Vasario mėn. – nuo 2021 m. Vasario 12 d. Iki 26 d.
  • Mažėjantis mėnulis 2021 m. Vasario mėn. – nuo vasario 1 d. Iki vasario 10 d., Nuo 2021 m. Vasario 28 d.

Mėnulio kalendorius 2021 m. Vasario mėn. NAUJAS IR VISAS MĖNULIS 2021 M. VASARĮ

2021 m. Vasario 1 d., 20 mėnulio diena, mažėjantis mėnulis Mergelės ženkle.

Gaila, kad nesame paukščiai, nes dvidešimtą mėnulio dieną viskas klostosi taip gerai, kad mums trūksta tik sparnų. Tačiau siela gali plazdėti be papildomų atributų – šiandien yra įkvėpimo ir įkvėpimo diena. 

2021 m. Vasario 2 d., 21 mėnulio diena, mažėjantis mėnulis Svarstyklių ženkle.

Dabartis visada priklauso nuo praeities, ir šiandien galime tuo įsitikinti. Dvidešimt pirmąją mėnulio dieną galima pavadinti permąstymo diena. Žinoma, neišradinėsime laiko mašinos, kad galėtume grįžti ir ištaisyti kai kurias klaidas, tačiau ateitis yra mūsų rankose, ir mes ją pradėsime tobulinti jau dabar – dvidešimt pirmą mėnulio dieną. 

2021 m. Vasario 3 d., 22 mėnulio diena, mažėjantis mėnulis Svarstyklių ženkle.

Dvidešimt antroji mėnulio diena yra išminties ir dvasinių ieškojimų laikas. Šiandien mes einame į namų ruožą ir bandome užbaigti reikalus, spręsti problemas ir pasiekti vidinę harmoniją. 

2021 m. Vasario 4 d., 23 mėnulio diena nuo 00:44, trečiasis ketvirtis, Mėnulis Skorpiono ženkle.

Mėnulis šią dieną yra nenuspėjamas, todėl atrodo neįprastas, keistas ir paslaptingas. Atrodo, kad visata mus bando, rengia visokius bandymus. Bet mes buvome įspėti, o tai reiškia, kad bus lengviau susidoroti su pagundomis. 

2021 m. Vasario 5 d., 24 mėnulio diena nuo 02:13, mažėjantis mėnulis Skorpiono ženkle.

Dvidešimt ketvirtoji mėnulio diena yra stebuklų ir nuostabių virsmų diena. Pasaulis alsuoja galimybėmis, o mėnulis ypač ryškiai šviečia nusprendusiems pradėti naują gyvenimą. 

2021 m. Vasario 6 d., 25 mėnulio diena nuo 03:42, mažėjantis mėnulis Šaulio ženkle.

Dvidešimt penktą dieną galima pavadinti išminties, pranašysčių ir apmąstymų laiku. Šią dieną nereikėtų jaudintis ir užsiimti nesąmonėmis – visi dideli darbai atliekami dvidešimt penktą mėnulio dieną (na, ir kitomis dienomis). 

2021 m. Vasario 7 d., 26 mėnulio diena nuo 05:08, mažėjantis mėnulis Šaulio ženkle.

Dvidešimt šeštoji mėnulio diena yra kupina pagundų, be galo klystame ir prarandame teisingą kelią. Likime filosofais ir supraskime, kad nėra blogų ar gerų dienų, ir viskas priklauso nuo mūsų požiūrio į situaciją. 

2021 m. Vasario 8 d., 27 mėnulio diena nuo 06:23, mažėjantis mėnulis Ožiaragio ženkle.

Dvidešimt septintoji mėnulio diena yra apsivalymo, išminties ir virsmo metas. Būkime sąžiningi sau ir pabandykime rasti vidinę harmoniją – tada diena praeis ramiai, o Mėnulis savo švelnia šviesa nušvies kelią. 

2021 m. Vasario 9 d., 28 mėnulio diena nuo 07:22, Ožiaragio ženkle mažėjantis mėnulis.

Mėnulyje yra daug gražių ir nuostabių dienų, o dvidešimt aštuntoji diena teisėtai vadinama viena geriausių per visą mėnesį. Problemos savaime ištirpsta, o kosminė įtaka šią dieną yra ypač teigiama.

2021 m. Vasario 10 d., 29 mėnulio diena nuo 08:04, mažėjantis mėnulis Vandenio ženkle.

Dvidešimt devintoji mėnulio diena sukelia chaosą ir sumaištį, šią dieną galima pavadinti sunkiausia per visą mėnesį. Net Mėnulis droviai slepia savo veidą, tarsi atsiprašydamas už neigiamą kosminę įtaką. 

2021 m. Vasario 11 d., 30 mėnulio diena nuo 08:33, 1 mėnulio diena nuo 22:05. Jaunas Mėnulis Vandenyje 22.05 val.

Trisdešimtoji mėnulio diena yra panaši į blykstę – ji gali trukti keletą akimirkų ar valandų, tačiau per šį laiką įvyksta tiek neįtikėtinų ir gražių įvykių, kad sunku susilaikyti nuo malonumo ir džiaugsmo. Pirmoji mėnulio diena yra tarsi mūsų gyvenimo rytas. Laikas svajonėms, svajonėms, nostalgijai ir geriems prisiminimams. Diena laikoma gana palankia, tačiau astrologai pataria susilaikyti nuo aktyvių veiksmų ir staigių judesių.

2021 m. Vasario 12 d., 2 mėnulio diena nuo 08:53, augantis mėnulis Žuvų ženkle.

Atrodo, kad antroji mėnulio diena buvo sukurta originaliausių idėjų įkūnijimui, joje gausu įžvalgų ir „blyksnių“. Antrosios mėnulio dienos intuicija mums puikiai tinka, tačiau tai nėra priežastis suteikti smegenims laisvą dieną ir visiškai pasitikėti vidiniu balsu. Priešingai, ši diena turėtų apimti logiką, intuiciją, protą ir jausmus – šiuo atveju galėsime pasiekti norimą rezultatą bet kurioje gyvenimo srityje.

2021 m. Vasario 13 d., 3 mėnulio diena nuo 09:08, augantis mėnulis Žuvų ženkle.

Aktyvių veiksmų laikas, svarbu nesėdėti vietoje ir judėti, nekreipiant dėmesio į smulkmenas. Ši diena laikoma energetiškai galinga, tam tikra prasme trečioji mėnulio diena yra netgi pavojinga, ypač tiems, kurie nėra įpratę greitai priimti sprendimus ir veikti stresinėse situacijose.

2021 m. Vasario 14 d., 4 mėnulio diena nuo 09:20, augantis mėnulis Žuvų ženkle.

Kai kuriems ketvirtoji mėnulio diena yra ideali, tačiau kai kuriems ši diena atrodo nuobodi ir nuobodi. Kai kurie iš mūsų yra pasirengę šokinėti iš džiaugsmo, tačiau yra tokių vaikinų, kurie viską turės aukštyn kojomis. Paaiškinimas paprastas – šią dieną jokios kaukės nepadeda, ir tikrai negalėsime nuo savęs nuslėpti tikrojo veido.

2021 m. Vasario 15 d., 5 mėnulio diena nuo 09:31, augantis mėnulis Avino ženkle.

Penktoji mėnulio diena yra bene laimingiausia per mėnesį. Nors ypač įspūdingiems žmonėms gali atrodyti, kad šiandien viskas eina į pragarą. Tai, žinoma, nėra taip – juokdarys mėnulis geriau už mus žino, kaip turėtų būti, ir bet kokia bėda tikrai taps kažko gražaus, stebuklingo ir paslaptingo pradžia. Šiandien mes esame kaip Fenikso paukštis – nugalėsime visas problemas ir pakilsime iš pelenų.

2021 m. Vasario 16 d., 6 mėnulio diena nuo 09:41, augantis mėnulis Avino ženkle.

Šiandien mums suteikia ne tik ramybę ir ramybę – laukia ir išbandymai, bet daug kas priklausys nuo to, kaip mes suvoksime pasaulį. Malonių ir pozityvių žmonių gyvenimas sužibės naujomis spalvomis, tačiau tiems, kurie yra pikti ar kažkuo nepatenkinti, žvaigždėms patariama apmąstyti savo elgesį. 

2021 m. Vasario 17 d., 7 mėnulio diena nuo 09:51, augantis mėnulis Jaučio ženkle.

Nors šios dienos laikomos palankiomis idėjoms įgyvendinti ir planams įgyvendinti, svarbu įsiklausyti į savo jausmus ir kuo rečiau išsakyti mintis garsiai. Kiekvienas šiandien ištartas žodis turės neįtikėtiną galią.

2021 m. Vasario 18 d., 8 mėnulio diena nuo 10:03, augantis mėnulis Jaučio ženkle.

Atrodo, kad ši diena buvo sukurta atgailai ir dvasiniam apsivalymui. Bet pirmiausia reikia pasiekti harmoniją su savimi ir tik tada pradėti ryžtingus veiksmus. Pavyzdžiui, jei mes neatleidome sau to ar kito nusikaltimo, nėra prasmės versti save eiti į bažnyčią – geriau suvokti savo nuodėmę ir tik tada apsivalyti.

2021 m. Vasario 19 d., 9 mėnulio diena nuo 10:17, pirmasis ketvirtis, Mėnulis Jaučio ženkle.

Devintą dieną Žemės palydovė vis dar šviečia ramiai ir ramiai, tačiau tuo pačiu metu mėnulis nepamiršta išmesti mums įdomių situacijų, kurių beveik neįmanoma išspręsti skrendant. Diena laikoma aktyvia, tačiau žmonėms patartina elgtis atsargiai ir atsargiai. Šiandien net intuicija juokauja su mumis – atrodo, kad atsakymas slypi paviršiuje, tačiau iš tikrųjų viskas pasirodo visiškai kitaip.

2021 m. Vasario 20 d. 10 mėnulio diena nuo 10:36, augantis mėnulis Dvynių ženkle.

Nieko nėra neįmanoma – būtent pagal šį šūkį prabėga dešimtoji mėnulio diena. Optimizmas ir meilė gyvenimui padeda susidoroti su bet kokiais sunkumais ir bėdomis, o mėnulis savo ruožtu atleidžia mus nuo bliuzo ir nevilties.

2021 m. Vasario 21 d. 11 mėnulio diena nuo 11:02, augantis mėnulis Dvynių ženkle.

Skėtis ar baldakimas apsaugos mus nuo blogo oro, tačiau kur eisime nuo neigiamos kosminės įtakos? 11-oji mėnulio diena yra viena sunkiausių mėnesio dienų, tačiau tai nereiškia, kad reikia kaupti foliją ir ja klijuoti sienas, ir pasidaryti dangtelius. Būsime tikri, kad esame teisūs, ir diena prabėgs kaip suplanuota.

2021 m. Vasario 22 d. 12 mėnulio diena nuo 11:39, augantis mėnulis vėžio ženkle.

Šiandien mes turime galimybę suprasti, kodėl atėjome į šį pasaulį ir kokia yra mūsų misija ir tikslas. Klausimai nėra lengvi, ir tai nėra faktas, kad visus atsakymus gausime 12-ąją mėnulio dieną, nors ir būtų puiku, ir žmonės pagaliau suprastų, kokia yra gyvenimo prasmė, ir nustotų skubėti ir kentėti. Bet nemėtant gyvenimas taptų nuobodus, todėl šiandien stengsimės atitraukti dėmesį nuo materialaus pasaulio rūpesčių ir pasirūpinti savo dvasingumu.

2021 m. Vasario 23 d. 13 mėnulio diena nuo 12:31, augantis mėnulis vėžio ženkle.

Trylikta mėnulio diena suteiks mums įkvėpimo – puikus laikas kūrybiškumui ir dieviško šedevro sukūrimui. Tačiau šiandien nepageidautina vaikytis šlovės ir svajoti apie neatidėliotiną pripažinimą – bet kokiam verslui reikalingas apgalvotas požiūris, visų pirma, jis turėtų suteikti dvasinį pasitenkinimą. 

2021 m. Vasario 24 d. 14 mėnulio diena nuo 13:39, augantis mėnulis vėžio ženkle.

Tai pati aktyviausia ir galingiausia diena per visą mėnulio mėnesį. Todėl nerekomenduojama praleisti keturioliktos mėnulio dienos neveikiant, nes mes galime miegoti per savo laimę ir niekada nežinome, ką mums burtininkė Luna šnabždėjo.

2021 m. Vasario 25 d. 15 mėnulio diena nuo 14:59, augantis mėnulis Liūto ženkle.

Šėtonas šiandien nemiega, o jo aplinka taip pat gana aktyvi – mūsų laukia stiprios pagundos, kurios kartosis tol, kol padarysime išvadas. Bet mes visi, žinoma, nebėgsime slėptis už vienuolyno sienų – gerieji angelai niekur nedingo ir bandys mus apsaugoti. 

2021 m. Vasario 26 d. 16 mėnulio diena nuo 16:25, augantis mėnulis Liūto ženkle.

Šiandien mes, sunkiai dirbę ir pasiekę rezultatų, nusipelnėme poilsio, na, tie, kurie beprasmiškai praleido laiką, šešioliktą dieną, pajus keistą nerimą – tai Mėnulis, kuris pyksta ir baudžia emociniu jauduliu už dykinėjimą. 

2021 m. Vasario 27 d. 17 mėnulio diena nuo 17:55. Mėnulio pilnatis 11:17.

Jei vakar atsipalaidavome, šiandien galite mėgautis gyvenimu ir organizuoti pramoginius renginius. Pagrindinis dalykas yra ne per toli, kitaip vietoj linksmybių mums skaudės galvą, tarsi ilgai sėdėtume tamsoje ir staiga iššoktume į saulę.

2021 m. Vasario 28 d. 18 mėnulio diena nuo 19:25, mažėjantis mėnulis Mergelės ženkle.

Šios dienos diena alsuoja užuominomis, tačiau likimas visiškai neketina mūsų nubausti, jei nepastebime jos užuominų, tik kitą kartą pamoka bus tikslesnė, todėl patartina ištaisyti visas klaidas 18 mėnulio dieną ir dirbti apie mūsų trūkumus.
Reklama