Išvydusi, kas vyksta parduotuvėje eilėje prie druskos, kaunietė nesitvardė ir rėžė: „Jūs kelius barstysite ar ką?“

Naujienos

„Na, viskas, daugiau tylėti nebegaliu. Ilgai aš ramiai stebėjau tą lietuvių pamišimą dėl eilinės druskos, tačiau vakar pamatytas vaizdelis parduotuvėje mane privertė jūsų paklausti viešai – ar jūs rimtai?“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja kaunietė Gintarė.

Šiuo metu esu vaiko auginimo atostogose, todėl dažnai dienos metu tenka apsilankyti prekybos centruose ir parduotuvėse. Einu ten dienos metu, nes taip sutaupau laiko, nereikia tarp žmonių brautis vakare, kai visi į parduotuves suskumba po darbų.

Niekam ne paslaptis, kad šiuo metu visi kaip pamišę skuba į parduotuves pirkti druskos. Nuo karo Ukrainoje pradžios bandžiau vis pateisinti tokius žmones. Kam tikrai baigėsi druska, kam baimė dėl karo grėsmės, kas tiesiog nori sutaupyti pinigėlių, kol dar visai druska nepasiekė kainų aukštumų.

Tačiau vakar nuėjau į parduotuvę viename prekybos centre. Buvo maždaug 12 val. ir visai netikėtai pamačiau, kaip salės darbuotojas į tuščias druskos lentynas krauna druskos indėlius po 250 gramus.

Susidomėjusi priėjau pasižiūrėti, kokia kaina, bet dar jos nebuvo uždėta. Vos spėjau apsisukti eiti tolyn, kai pamačiau jau iš karto su vežimėliais privažiuojančias gal kokias keturias pagyvenusio amžiaus moteriškes. Atrodė, kad jos tą atvežtą druską tiesiog užuodė iš namų!

Druską išperka per kelias minutes

Jūs nepatikėsite, bet per minutę tų druskų indelių liko vos keli. Moteriškės į vežimėlius dėjosi po tris, keturis vienetus. Aš jau nekalbu apie tai, kad po 500 gramus druskos nė su žiburiu parduotuvėje nerasi!

Žmonės, gal galite man atsakyti į klausimą – ką jūs veiksite su tiek kilogramų druskos: kelius barstysite, druskos skulptūras namuose darysitės ar pardavinėsite dviguba kaina internete? Jeigu nebūtų tokių žmonių, kurie viską šluoja kaip pasiutę, gal ir tų prekių visiems užtektų normaliam laikui.

Tiesiog klaiku žiūrėti, kad dėl kažkokios druskos elgiatės kaip žvėrys. Teko girdėti, kad kitose parduotuvėse prie druskos net apsauga pastatyta, o kai kur jos leidžia nusipirkti vienam žmogui tik vieną kilogramą per kartą.

Vyksta karas, o mes susirūpinome druska. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Geriau tuos pinigus, kuriuos išleidžiate druskai, paaukokite ukrainiečiams…

Autorius: skaitytoja Gintarė

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!