Įžengė į Ukrainą Baltarusijos kariuomenė

Žinios

Tai, kad Baltarusijos kariuomenė įžengė į Černigovo sritį, Ukrainoje, patvirtino Ukrainos gynybos pajėgų „Šiaurės“ regioninio skyriaus atstovas Vitalijus Kirillovas, skelbia Ukrainos naujienų agentūra unian.net.

Baltarusijos kariuomenė įžengė į Černigovo sritį. Anot Ukrainos Valstybinės specialiųjų ryšių ir informacijos apsaugos tarnybos, informaciją patvirtino gynybos pajėgų „Šiaurės“ regioninio skyriaus atstovas Vitalijus Kirillovas.

„Baltarusija įstojo į karą. Baltarusijos kariai įžengė į Černigovo sritį“, – sakoma pranešime.

Slabino, Pakulio ir Michailo-Kociubinskio kaimų gyventojai praneša apie karinės technikos judėjimą su nupieštu baltu apskritimu.

Kartu su karinės technikos judėjimu pastebėtas ir mobilaus ryšio blokavimas.

Pasak vietinių Michailo-Kotsiubinskio gyventojų, priešpiet pajudėjo baltarusių kolona iš 33 technikos vienetų, iš kurių 11 buvo sistemos „Grad”.

Anksčiau Gynybos strategijų centras pranešė, kad yra labai didelė tikimybė, kad Baltarusijos nepripažintas prezidentas apsispręs dėl Baltarusijos ginkluotųjų pajėgų dalyvavimo Rusijos vykdomame kare.

Tai reiškia visų Baltarusijos ginkluotųjų pajėgų jėgų ir priemonių panaudojimą prieš Ukrainos gynybos pajėgas.

Vasario 24 dieną Rusija įsiveržė į nepriklausomą Ukrainą ir sukėlė karą šalyje. Rusijos kariuomenė taiko ne tik į Ukrainos karinius dalinius, oro uostus, bet ir šaudo į civilius bei miesto daugiaaukščius pastatus. Rusijos kariai į Ukrainą patenka iš Baltarusijos teritorijos.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!