Jauna Mama liko auginti viena 22 vaikus: o norėjo jų dar daugiau

Žmonės

Apie 105 kūdikius svajojanti Kristina Ozturk sako, kad po to, kai jos partneris verslininkas buvo sulaikytas dėl kaltinimų pinigų plovimu, jos laukia „vieniša“ ir sunki ateitis.

Milijonierė mama liko viena auginti 22 surogatinius vaikus po to, kai jos vyrą suėmė specialiosios pajėgos, rašoma dailyrecord.co.uk.

Paskyrė laisvės atėmimo bausmę

Buvusi striptizo šokėja turi 22 vaikus su Galipu Ozturku, kuris yra tarpmiestinių autobusų bendrovės „Metro Turizm“ direktorius.

2018 m. jis pabėgo iš Turkijos į Gruziją po to, kai apeliacinis teismas patvirtino jam skirtą laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę už 1996 m. įvykdytą žmogžudystę, praneša „Daily Star“.

57 metų vyras buvo apkaltintas įsakęs nužudyti vyrą, vardu Kuvvet Köseoğlu. Pabėgęs į Gruziją, jis sutiko savo dabartinę žmoną Kristiną ir pora kartu pradėjo auginti didžiulę šeimą.

Tuomet pora atskleidė, kad kartu ketina susilaukti net 105 surogatinių vaikų. Tačiau dabar jų ateitis atrodo daug neaiškesnė po to, kai gegužės 31 d. turkų verslininką Batumyje (Gruzija) suėmė Gruzijos valdžios institucijos.

Kartu susilaukė 22 vaikų

24 metų Kristina nuolat skelbia poros ir jų vaikų nuotraukas socialiniame tinkle „Instagram“. Kristina „Instagram“ tinkle paskelbė įrašą, kuriame papasakojo, kaip jaučiasi po vyro suėmimo.

Ji rašė: „Vienatvės jausmas manęs neapleidžia net ir tada, kai šalia yra tiek daug artimų žmonių. Esu įpratusi, kad mano vyras visada yra namuose, visada šalia.

Kadangi pastaruosius kelerius metus Galipas dirbo tik iš namų, dieną nuolat laiką leisdavome kartu. Vakare, kai vaikai būdavo paguldomi miegoti, be perstojo šnekėdavomės.“

Moteris pridūrė: „Jei išvykdavau į Tbilisį ar Stambulą, telefonu kalbėdavomės valandų valandas, visą naktį.

Dabar man kaip niekada sunku, negaliu pakęsti tylos, negaliu pakęsti jo nebuvimo, negaliu miegoti ir atsibusti viena, negaliu matyti jo tuščios darbo vietos… Nematau jo šypsenos, negirdžiu jo balso, nejaučiu jo apkabinimo.“

Kristina Ozturk su vyru ir 2 vaikais iš 22 (nuotr. Instagram)

2021 m. pora atskleidė, kaip išleido 138,000 svarų (apie 161,309 eurų) surogatinei motinystei, kad per vienerius metus susilauktų 20 vaikų.

Pora kasmet išleidžia 67 700 svarų (apie 79 135 eurų) mokėdami atlyginimą 16 auklių, kurios rūpinasi jų kūdikiais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Nuo to laiko šeimą papildė dar du šeimos nariai.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!