Jauna šeima, neturėjusi pinigų butui, nusipirko apleistą namą ir dabar gyvena kaip iš pasakos!

Žmonės

Miestai tapo triukšmingi ir dulkėti ir vis daugiau šeimų svajoja pakeisti savo butą į kokią sodybą kaime. Vis dėlto mūsų istorijos veikėjai neturėjo tokio pasirinkimo. Jauna šeima iš Vengrijos su maža dukryte ant rankų neturėjo pakankamai santaupų net ir kukliam namukui priemiestyje. Tačiau šie žmonės nepasidavė, o užtikrintai ėjo savo svajonių link ir dabar gyvena kaip pasakoje.

Sprendimas 

Ši šeima turėjo labai mažai pinigų, bet jiems nusišypsojo laimė – pora gavo galimybę labai pigiai įsigyti apleistą namą. Žinoma, reikėjo įdėti daug daug darbo, kol apleistas namas tapo gyvenamas. Jauni žmonės svajojo gyventi jaukiame būste, tad uoliai ir sunkiai dirbo, kol susitvarkė trobelę.

Restauracija

Pora buvo pasiryžusi sutvarkyti namą ir tai norėjo padaryti savarankiškai. Pirmiausia žmonės susidarė aiškų būsimų darbų planą, o tada pradėjo juos įgyvendinti. Kadangi pinigų nebuvo daug, viskas turėjo būti daroma palaipsniui. Žingsnis po žingsnio jų namai vis gražėjo, tai leido neprarasti entuziazmo ir atkakliai siekti tikslo.

šeima

Teritorijos išplėtimas

Pirmiausia pora nusprendė padidinti namų erdvę. Senam stogui reikėjo kapitalinio remonto, todėl buvo nuspręsta ir jį pakelti, taip sukuriant erdvę antram aukštui. Paprasta, bet labai praktiška vasaros terasa taip pat papildė erdvę – po ja galima lengvai pasislėpti nuo lietaus ar vasaros karščių. Su ja namas iškart tapo patogesnis, praktiškesnis ir gražesnis.

Vidinė erdvė

Perdarius stogą, name atsirado antras aukštas. Tai buvo labai svarbu, nes namukas buvo iš tiesų mažytis. Antras aukštas leido išplėsti gyvenamąjį plotą iki 40 kvadratinių metrų.

šeima

Žinoma, namo ploto padidinimas buvo labai sunki užduotis tiek popierizmo, tiek finansiniu požiūriu. Vis dėlto šeima su tuo susidorojo ir šiandien nė kiek nesigaili, kad nusprendė tam pasiryžti. Pora labai didžiuojasi, kad jiems tai pavyko. Jie beveik visus darbus padarė patys, be profesionalų pagalbos.

Džiugu, kai jauni žmonės yra tokie darbštūs.

šeima

Namų vidaus tobulinimas

Planavimo etape pora nusprendė, kad galutinis namo vaizdas bus kiek įmanoma autentiškesnis. Jie kategoriškai nenorėjo daryti modernių madingų renovacijų.

Pora norėjo atkurti namą, siekė išlaikyti kiek įmanoma daugiau originalių detalių.

šeima

Žmonės susitvarkė visus senus baldus, kuriuos paveldėjo kartu su namu. Beje, galiausiai šie baldai tapo jų interjero akcentu. Pora ypač norėjo išsaugoti molio-plytų krosnį, kuri yra itin autentiška ir unikali.

Krosnis labai nukentėjo per tą laiką, kol namas buvo apleistas. Bet pora kruopščiai ją suremontavo. Restauruota ir šiek tiek modernizuota konstrukcija tapo pagrindiniu namų akcentu.

šeima

Krosnis sukuria ypatingą jaukumą, primena vaikystę, kurios metu vasaras leisdavome pas senelius.

Svarbus sprendimas

Iš pradžių šis namas turėjo būti tiesiog kaimo sodyba, kurioje šeima leidžia savaitgalius ir atostogas. Tačiau į ją buvo investuota tiek daug darbo, laiko ir pinigų, kad baigusi remontą pora nusprendė pagaliau į ją persikelti. Dabar šeima su dviem vaikais gyvena svajonių name, kurį susitvarkė savo rankomis.

šeima

Netrukus po įsikraustymo jauni žmonės, kurie visada gyveno mieste, visiškai įsijautė į kaimo gyvenimą ir netgi įkūrė nedidelį ūkį.

Dėl šios priežasties sutuoktiniai ir jų vaikai ant stalo visada turi natūralų naminį maistą. Pradėję namo remontą žmonės nežinojo, kaip pasikeis jų gyvenimas.

Dabar jauna šeima yra labai laiminga. Pora teigia, kad jų gyvenimas šiame name – tarsi pasaka. Jaukiuose, šiltuose ir nepakartojamuose namuose jie jaučiasi tiesiog nuostabiai.

Šie žmonės turėjo daug ko išmokti, jų nesustabdė nei pinigų trūkumas, nei kiti sunkumai. Jie apsisprendė ir išpildė savo svajonę.

Kaip vertinate jauno šeimos namus?

šeima

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!