JAV skelbia griežtą reakciją į Rusijos grasinimus Lietuvai – parama 100%

Naujienos

Rusija antradienį pažadėjo „rimtas“ priemones Lietuvai, kuri įvedė apribojimus tam tikroms prekėms tranzitu į Kaliningrado anklavą.

Jungtinės Valstijos antradienį patvirtino „palaikančios“ Atlanto aljanso narę Lietuvą, susidūrusią su Rusijos grasinimais, Vilniui įvedus apribojimus tam tikroms prekėms tranzitu į Kaliningrado anklavą.

JAV užsienio reikalų atstovas Nedas Price’as spaudai pakartojo „geležinį“ Vašingtono įsipareigojimą laikytis NATO 5 straipsnio, kuriame teigiama, kad „puolimas prieš sąjungininkę šalį yra puolimas prieš visas“.

„Mes palaikome savo NATO sąjungininkus ir palaikome Lietuvą“, – pridūrė jis, sveikindamas Europos šalies sankcijų, nukreiptų prieš Rusijos invaziją į Ukrainą, įgyvendinimą. „Mes sustiprinome savo įsipareigojimus Aljansui, sustiprinome rytinį NATO flangą, ypač tas šalis, kurios yra Rusijos grėsmių priešakyje“, – tvirtino jis.

www.technologijos.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!