Jei JK tikrai duos pažadėtus ginklus, tai bus didelis smūgis Rusijai: de facto bus uždaryta Juodoji jūra

Naujienos

Rusija ir toliau apšaudo Odesą iš Juodosios jūros, grasindama net užsienio laivams ir kitoms Juodosios jūros valstybėms – Rumunijai, Gruzijai, Turkijai, Bulgarijai

Ekspertai aptaria mechanizmus, kaip uždrausti Rusijos laivybą tarptautiniuose vandenyse, kreipdamiesi į JT Generalinę Asamblėją ir sukurdami „specialią uždarą zoną“. Ar pavyks atgrasyti nuo Rusijos agresijos jūroje? Savo nuomonę išsakė kariuomenės, pertvarkymo ir nusiginklavimo tyrimo centro ekspertas Mykhailo Samus.

Rusija tarptautinės jūrų teisės nesilaiko nuo 2014 m. Tai pažeidžia visas įmanomas taisykles ir, deja, veikia pagal jėgos taisyklę. Pasaulyje nėra jėgos, kuri galėtų įvesti tvarką šiuo klausimu. JT neveikia, NATO bando sėdėti kampe. Todėl lieka tik ginkluotųjų pajėgų ir Ukrainos karinio jūrų laivyno pajėgumai. Būtent jie gali padėti šioje situacijoje.

Didžioji Britanija dabar pateiks mums priešlaivinių raketų, kurios galėtų sunaikinti Juodosios jūros laivyną. O kai jį sunaikinsime, tada grįšime prie tarptautinės teisės. Tada jūros zona bus uždaryta.

Tai, kad Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas patvirtino aprūpinimą priešlaivinėmis raketomis, iš tikro yra sprendimas uždaryti Juodąją jūrą.

Šaltinis: technologijos.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!