„Jei norite eskaluoti, galime eskaluoti“ – Arestovičius pagrasino smūgiu į Maskvą, jei Rusija smogs vadovybei Kyjive

Naujienos

Oleksijų Arestovičius sureagavo į Rusijos grasinimus atakuoti vadovybės pastatus Kyjive.

Vakarams žadant naujas ginkluotės siuntas Ukrainai, Rusija perspėja, kad jei Ukraina atakuos taikius Rusijos teritorijoje, ši atsakys smūgiais vadovybės pastatams Kyjive. Tikimybė, kad rusų sukurta pabaisa sugrįš namo ir liepsnojančiais dantimis nusišypsos vietiniams gyventojams, gąsdina, nes Z plakatais mojuojanti minia gali greitai pradėti kelti klausimus.

Ukrainos prezidento patarėjas Oleksijus Arestovičius, kuris pats dirba tuose valdžios pastatuose Kyjive, sureagavo į tokius grasinimus. Jis teigia, kad Ukraina yra pasiruošusi tokiems scenarijams, nes iš Kremliaus galima tikėtis bet ko.

„Žinant jų charakterį, neabejoju, kad paskutinę dieną prieš taikos sutarties pasirašymą jie suduos kelis smūgius. Kalbu apie Kremlių. Bet jie taip pat minėjo, kad kirstų valstybės pastatams, kuriuose priimami sprendimai. Galbūt parlamentui, galbūt ministrų kabinetui, galbūt prezidentūrai… Mes visada tam pasiruošę, tegul, pažiūrėsim“, viename interviu sakė Arestovičius.

Bet Kremliui tikriausiai svarbesni kiti Arestovičiaus žodžiai. Zelenskio patarėjas teigė, kad Ukraina turi „puikias“ galimybes atsakyti į tokius smūgius.

„Keldami statymus turime būti atsargūs. Bet iš karto noriu pasakyti, kad turime puikias galimybes [suduoti smūgius] Rusijoje. Faktas, kad jų dar nenaudojame. Na, kiekvienas karo veiksmas yra eskalacinis. Jei norite eskaluoti, galime eskaluoti“, ryžtingai pasisakė Arestovičius.

Šaltinis: technologijos.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!