Jei turite savo rankoje šią angelo sargo liniją, galite laikyti save laimingu

Jei turite savo rankoje šią angelo sargo liniją, galite laikyti save laimingu Įdomybės

Tik nedaugelis žmonių turi Angelo sargo liniją. Tačiau tie, kurie jį turi, gali laikyti save tikrais laimingaisiais. Nes ji laikoma labai maloniu simboliu !

Chiromantijoje Angelo sargo linija simbolizuoja galingą apsaugą. Ji sako, kad žmogų saugo aukštesnės jėgos, taip pat kad jį saugo jo angelas sargas. Jis turi dar keletą pavadinimų – Marso ir sesers linijas.

Bet ne visi turi šį galingą apsauginį simbolį.

Jei sugebėjote patys rasti tokį ženklą, galite būti tikri dėl aukštesnių jėgų pagalbos.

Kur yra angelo sargo linija

Ženklo vieta nulems, kokia stipri bus angelo sargo apsauga. Jei jis tęsiasi lygiagrečiai gyvenimo linijai ir praktiškai pakartoja jo ilgį, jis personifikuoja galingą amuletą. Didesnės galios visada apsaugos tokio ženklo savininką.

Kartais simbolis tęsiasi išilgai gyvenimo, bet tik mažame jo segmente. Jei tuo pačiu metu gyvenimo linija kažkur plyšta, atrodo silpna, tai simbolizuoja žmogaus likimo bėdas ir nelaimes. Bet sesers linijos buvimas neutralizuoja šį neigiamą dalyką. Ji sako, kad aukštesnių jėgų pagalbos dėka žmogus susidoros su pavojumi.

Jei ženklas yra ant dešiniojo delno, tai rodo asmeninius savininko nuopelnus. Gerų darbų dėka žmogus gavo angelo sargo apsaugą, todėl dabar jis gali tikėtis jo pagalbos.

Jei linija, priešingai, yra kairiajame delne, tai rodo paveldimumą. Tokiems žmonėms aukštesnių jėgų globa perduodama iš jų protėvių.

Marso giminės savininkai chiromantijoje yra tikri laimingieji. Tokiems žmonėms viskas pavyksta be problemų. Jie ne tik gali išeiti iš sunkiausios padėties, bet ir lengvai įveikti bėdas ir sunkumus, kurie gali palaužti kitus.

Reklama