Jei turite šią liniją ant delno, jums pasisekė labai! Tik 3% žmonių turi ją.

Įdomybės

Ši linija vadinama „angelo linija“, rašo „Run Wonder“. Jos neturi kiekvienas žmogus. Manoma, kad žmonės, turintys angelo liniją, lengvai įveikia kliūtis, jie yra laimingi, jiems sėkmė visada šypsosi.

Jie sugeba išvengti kančių ir skausmo, džiaugiasi visais gamtos privalumais ir dovanomis. Angelo sargo linija yra kairiajame delne lygiagrečiai su gyvenimo linija.

Jos buvimas reiškia, kad asmuo bus apsaugotas visą savo gyvenimą.

Globėjai angelai yra neatsiejama mūsų dvasinės būtybės dalis. Manoma, kad kiekvienas iš mūsų turi gynėją, kuris stebi mus ir saugo nuo nelaimių. Kai eisime prie kliūčių ir pavojų, globėjas pereina į gelbėjimo angelą.

Kai kurie žmonės teigia, kad jie matė angelus sargus savo akimis. Dažniau mes tiesiog jaučiame savo buvimą – pavojingoje situacijoje pasitikėjimas ir ramybė staiga ateina pas mus.

Tokiais atvejais nurašykite stebuklingą išgelbėjimą ar neįtikėtiną sėkmę kitam pasauliui.

Mūsų protėviai jau seniai pastebėjo, kad jų rankose esančios linijos gali daug pasakyti ne tik apie asmens charakterį, bet ir apie jo likimą.

Dėl linijų interpretavimo delnuose parašyta daugybė knygų. Ši sistema laikoma viena seniausių žemėje. “Palmistry” tyrinėja linijų reikšmę delne.

Net senovės Romos laikais kai pastebėjo jaunojo Aleksandro Didžiojo delnuose linijų, sudarančių X raidę, sankirtą. Matydami šį ženklą, jie iš karto suprato, kad monarchas bus žinomas šimtmečius!

Pasak mokslininkų, tik 3% visų žemės gyventojų turi tas pačias kryžmines linijas savo rankose.

Žmonės, mokantys skaityti iš delno ištyrė daugiau nei 2 milijonų žmonių (gyvų ir mirusių) rankas ir priėjo prie išvados, kad žmonės, turintys X raidę abiejose rankose, buvo lyderiai arba turėjo didžiulį populiarumą.

Vienas iš tokių laimingų buvo Graikijos imperatorius Aleksandras Didysis ir Amerikos prezidentas Abraomas Linkolnas. Sąrašą papildė nepakeičiamas Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Štai keletas neįprastų charakterio bruožų, kurių žmonės turi su raide X abiejose delnuose:

1) Šie žmonės turi neįtikėtiną intuiciją: jie gali pajusti neišvengiamą pavojų ar grėsmę. Juos supa specialus energijos rutulys, kuris neleidžia žmonėms įsiveržti į jų gyvenimą.

2) Jie akivaizdžiai pripažįsta melą. Jie negali būti pakenkti ar suklaidinti.

3) Jie turi aštrų protą, puikias žinias ir patirtį. Jie sugeba lengvai prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių.

Ar tikite šiuo dalyku? Ar jūsų rankose yra panašių linijų?

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!