Ji pasislėpė po lova, kad išsiaiškintų, ar jos vaikinas jai ištikimas. Tai, kas nutiko toliau, tiesiog šokiravo!

Naujienos

Po kelerių metų stabilių santykių aistra tarp jų šiek tiek atslūgo. Mergina pradėjo savęs klausti: „Ar jis man ištikimas? Ar jis tave myli? Ką jis darys, jei aš jį paliksiu? »

Norėdama patikrinti mylimojo reakciją, mergina nusprendė parašyti jam laišką, kad jau viskas, pavargo nuo jo abejingumo, meilė jau seniai mirė ir pan. Ji, žinoma, tikrai neketino išvykti. jam.

Viskas buvo paruošta. Laiškas buvo matomoje vietoje. Belieka laukti savo vaikino ir lįsti po lova, kad nepraleistumėte jo reakcijos.

Atvykęs namo ir perskaitęs laišką, jaunuolis ėmė linksmai švilpti telefonu rinkdamas kažkieno numerį. Mergina nepatikėjo savo ausimis. Kas vyksta?

„Brangioji, labas! Aš ateinu! Ar galite įsivaizduoti, ji pagaliau suprato, kad aš apgaudinėju! Ji išėjo pati, ačiū Dievui. Dieve, šie santykiai buvo rimta klaida. Išlaisvinau nuo to, ačiū Dievui… Pagaliau greitai pasimatysime! – telefonu pasakė vaikinas.

Mergina kelias minutes gulėjo po lova, būdama visiško šoko. Kaip ji galėjo taip klysti? Tiek metų gyventi su žmogumi, kuris jos nė trupučio nevertino! Vaikinui išėjus iš jo akių staiga pasipylė ašaros.

Ji nusprendė susigriebti, susitvarkyti ir nė sekundės nesikankinti dėl šio idioto. Kaip jis galėjo? Mergina ant stalo rado laišką. „Atsisveikink su juo“, – pagalvojo ji. Laiškas buvo trumpas:

„Tu esi kvailys, mano meile, brangioji, kai kitą kartą išdaigsi mane, įsitikink, kad tavo kojos neiškilo iš po lovos. Aš einu į parduotuvę, tuoj būsiu. Myliu!”

Myli vienas kita!

PS Nepamirškite pasidalinti su draugais!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt